sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë GTECH G2 në Shqipëri 2022
10

GTECH G2 Kazinotë

Kazinoja më e mirë GTECH G2 në Shqipëri 2022

Exclusive for CBF users Cashable
€225 Bonus i Mireseardhjes at bwin Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €225 deri në 100% bwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

GTECH G2 Kazinotë

Filtër

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Pure Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 130 Pure Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 6 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
Cashable
50% Bonus i Mireseardhjes at Suertia Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 50% deri në €200 Suertia Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 20 Depozita Minimale
40x Bast
ES License ES License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • RNG Certifikuar
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Parbet Casino Mbyllur

$250 Bonus i Mireseardhjes at Parbet Casino

Parbet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 100% Parbet Casino
Rishikim
Depozita Minimale
12xd Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Live LojëratKazino
 • 24/7 Live Suport

Slots N Games Casino Mbyllur

£125 Bonus i Mireseardhjes at Slots N Games Casino

Slots N Games Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £125 deri në 100% Slots N Games Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
20x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Nisur në 2022
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino

Online Games Lounge Mbyllur

£125 Bonus i Mireseardhjes at Online Games Lounge

Online Games Lounge Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £125 deri në 100% Online Games Lounge
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Uk Kumar License
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Funksion Live Chat
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Slotmine Casino Mbyllur

£150 Bonus i Mireseardhjes at Slotmine Casino

Slotmine Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £150 deri në 100% Slotmine Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
20xd Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Program Fitimprurës VIP
 • Turne në Lojra
 • Kazino Online më të mira
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

Heaven Casino Mbyllur

€250 Bonus i Mireseardhjes at Heaven Casino

Heaven Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Heaven Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Heaven Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Vip Casino Club Mbyllur

£20 Bonus i Mireseardhjes at Vip Casino Club

Vip Casino Club Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £20 deri në £20 Vip Casino Club
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Vip Casino Club celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Live Chat në dispozicion

Casino Barcelona.es Mbyllur

€600 Bonus i Mireseardhjes at Casino Barcelona.es

Casino Barcelona.es Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €600 deri në 100% Casino Barcelona.es
Rishikim
€20 Depozita Minimale
100x Bast
ES License ES License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino Celular përfshira
 • Casino Barcelona.es ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Poker Turne të mëdha
 • Lojra të drejta i provuar

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.