sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë GTS më të Mira

Mr Smith Casino
Mr Smith Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
8K lojtarë

Liçensë: No license available
Depozita Minimale:
Tërheqje maksimale: 50000 EUR per day
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 3
Liçensë: No license available

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Dizajni miqësor Celular
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!