sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë GVG më të Mira

Shqipëri
PlayUzu Casino
23K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: $10
Tërheqje maksimale: Not Stated
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Website optimizuar për Celular

Rrotullimet Falas GVG më të Mira

Shqipëri
Lucky Vegas Casino
4K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100 + 25 Free Spins on Book of Dead
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Ka promocione të rregullta të disponueshme
 • Transaksione të sigurta
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm

Lojërat e Lejuara

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj