sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Igaming2go në Shqipëri 2022
19

Igaming2go Kazinotë

Kazinoja më e mirë Igaming2go në Shqipëri 2022

Cashable
20% Sunday Deposit Bonus at Hippozino Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Sunday Deposit Bonus: 20% deri në £/$/€ 500 Hippozino Casino
Rishikim
£/$/€ 10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Dizajni miqësor Celular
 • Program Fitimprurës VIP
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Ka Novomatiks
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Igaming2go Kazinotë

Cashable
250 FS Bonus i Mireseardhjes at WinningKings Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 250 FS WinningKings Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
60x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO Fire Joker Play'n GO Sweet Alchemy Play'n GO Aztec Idols Play'n GO Ninja Master SkillOnNet Vikings go to Hell Yggdrasil Gaming Thor Playtech
Cashable
80% Slot Bonus at 96ACE Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Slot Bonus: 80% deri në MYR 150 96ACE Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
MYR 50 Depozita Minimale
2x Bast
Pagcor Pagcor Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino Celular
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
Cashable
£25 Bonus i Mireseardhjes at Mainstage Bingo Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £25 deri në 100% Mainstage Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Krenohet A App tunelit
 • RNG Certifikuar
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Themeluar në 2013, Mainstage Bingo Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Mbështetje Njohurish
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

Monte Casino Mbyllur

€450 Bonus i Mireseardhjes at Monte Casino

Monte Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €450 deri në 150% Monte Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Program VIP Besnik
 • Monte Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer

Lucky Balls Casino Mbyllur

£300 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Balls Casino

Lucky Balls Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £300 deri në 150% Lucky Balls Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod
 • Lucky Balls Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Aventurë Kazino me histori interesante

Duel 5 Casino Mbyllur

$400 Bonus i Mireseardhjes at Duel 5 Casino

Duel 5 Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 100% Duel 5 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kazino e krijuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

CasinoPop Mbyllur

£100 Bonus i Mireseardhjes at CasinoPop

CasinoPop Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% CasinoPop
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£15 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Program VIP Besnik
 • Licenca UK
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kazino Online më të mira
 • 24/7 Live Suport

Yachting Casino Mbyllur

€400 Bonus i Mireseardhjes at Yachting Casino

Yachting Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 150% Yachting Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • RNG Certifikuar
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lundrim i thjeshtë në faqe

Paris Win Casino Mbyllur

$888 Bonus i Mireseardhjes at Paris Win Casino

Paris Win Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $888 deri në 100% Paris Win Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përdor kodin SSL
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino e re 2022
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

IconicBet Casino Mbyllur

€250 Bonus i Mireseardhjes at IconicBet Casino

IconicBet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% IconicBet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Uk Kumar License
 • IconicBet Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Live Chat në dispozicion
 • Novomatik Lojra Elektronike

Istanbul Casino Mbyllur

£500 Bonus i Mireseardhjes at Istanbul Casino

Istanbul Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £500 deri në 100% Istanbul Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Istanbul Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Long Harbour Casino Mbyllur

£250 Bonus i Mireseardhjes at Long Harbour Casino

Long Harbour Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £250 deri në 100% Long Harbour Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazino e re 2022
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

333 Palace Casino Mbyllur

€333 Bonus i Mireseardhjes at 333 Palace Casino

333 Palace Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €333 deri në 100% 333 Palace Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Kazino Celular
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Provoni lojra falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Tërheqja Pa Limit

Chance Hill Casino Mbyllur

£100 Bonus i Mireseardhjes at Chance Hill Casino

Chance Hill Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 200% Chance Hill Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Provoni lojra falas
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Live Chat në dispozicion
 • Mbështetje Njohurish
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det

BetsKING Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at BetsKING Casino

BetsKING Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 150% BetsKING Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Online Që nga 2008
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Kazino Gati Celular

Pocket Casino Mbyllur

50 Bonus i Mireseardhjes at Pocket Casino

Pocket Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 50 deri në £/$/€50 Pocket Casino
Rishikim
£/$/€10 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Funksion Live Chat
 • Poker Turne të mëdha
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve

Bet Monsters Casino Mbyllur

Bet Monsters Casino

Bet Monsters Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Bet Monsters Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Uk Kumar License
 • Kazino Online më të mira
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Kazno Celular të mëdha
 • Software provuara te drejta

iGame Casino Mbyllur

€50 Bonus i Mireseardhjes at iGame Casino

iGame Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 100% iGame Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
70x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.