175 Slote Online

Trego te gjitha

4 igt-casinos Kazino

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Krenohet A App tunelit
 • NetEnt Kazino Live
 • Xhekpote Progresive
 • Mbështetje Njohurish
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
William Hill VegasWilliam Hill Vegas
Depozitë Minimale£10
Bast20xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet£50
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Certifikata e Besimit
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Lojra të mëdha Celular
 • Funksion Live Chat
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Eurobet.it CasinoEurobet.it Casino
Depozitë Minimale$5
Bast60xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes$25
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Baste sportive
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Lojra të mëdha Celular
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
777 Casino777 Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast30xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas$21
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Siguruar me SSL kod
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Lojra të mëdha Celular
 • Programi Besnik
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
7Jackpots Casino7Jackpots Casino
Depozitë Minimale£10
Bast30xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë£250
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pikat e besnikërisë
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino e krijuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
888 Casino888 Casino
Depozitë Minimale$20
Bast30xb
Kodi BonusitWELCOME2
Bonus Depozitave i Dytë$350
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Program VIP Besnik
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Kazno Celular të mëdha
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Shpërblim i Sistemit
Betcirca CasinoBetcirca Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet$50
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Online Që nga $year
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kazino Celular përfshira
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
Betfair CasinoBetfair Casino
Depozitë Minimale£10
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë£800
 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Gati për Celular
Betfinal CasinoBetfinal Casino
Depozitë Minimale€10
Bast20x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas-
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • RNG Certifikuar
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Betfred CasinoBetfred Casino
Depozitë Minimale£1000
Bast20x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Rulotës së Lartë£500
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Lojrat Xhekpot
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bonuset e mira
 • 24/7 Live Suport
Betreels CasinoBetreels Casino
Depozitë Minimale£10
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës£50
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përdor kodin SSL
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Lojrat Scratchcard
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Përkrahje për Live Cat
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Betvictor CasinoBetvictor Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas100
 • i lëvizshëm
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Siguruar me SSL kod
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Funksion Live Chat
 • $name celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
BGO CasinoBGO Casino
Depozitë Minimale£10
Bast50x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë£500
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
Blue Square CasinoBlue Square Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast20xd
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes£100
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino Celulare më të mira
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • NetEnt Kazino Live
 • Funksion Live Chat
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
CasinoLuckCasinoLuck
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40xb
Kodi BonusitCL10MAR16
Bonusi Ringarkohet$75
 • Shumë Promovime
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Lojrat Scratchcard
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Mbështetje Njohurish
Casumo CasinoCasumo Casino
Depozitë Minimale$10
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës50%
 • Optimizuar për Celular
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Uk Kumar License
 • Funksion Live Chat
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Live Chat në dispozicion
Chili CasinoChili Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Jo Depozit Bonus$10
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kasino e madhe
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Promovimet javore për të kërkuar
Dragonara CasinoDragonara Casino
Depozitë Minimale€20
Bast40x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet€100
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Vendos baste €5 për raund
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Më i larti Albania Kazino
Dunder CasinoDunder Casino
Depozitë Minimale£20
Bast25x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë£400
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Siguruar me SSL kod
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP
 • Shpërblim i Sistemit
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
e-Casinoe-Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast20x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet$50
 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Program VIP
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Website optimizuar për Celular
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
ElephantBets CasinoElephantBets Casino
Depozitë Minimale$20
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes$50
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • RNG Certifikuar
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Elite Mobile CasinoElite Mobile Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast50xd
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonuset tjera£20
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Lojrat Scratchcard
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • $name ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Më i larti Albania Kazino
 • Kazino Fantastike Live
Fortune Frenzy CasinoFortune Frenzy Casino
Depozitë Minimale€10
Bast30xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës€500
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Certifikata e Besimit
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Nuk kërkohet llogari
 • Më i larti Albania Kazino
 • Website optimizuar për Celular
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Fruity Vegas CasinoFruity Vegas Casino
Depozitë Minimale£10
Bast30x(d+b)
Kodi Bonusit200
Bonusi Ringarkohet£40
 • Përdor kodin SSL
 • Optimizuar për Celular
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Filloni nga 10 €
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
Gala Bingo Slots CasinoGala Bingo Slots Casino
Depozitë Minimale£10
Bast30xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas200
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Shpërblim i Sistemit
Gala CasinoGala Casino
Depozitë Minimale£10
Bast20x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës£50
 • Kasino e madhe
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Kazno Celular të mëdha
Gamebookers CasinoGamebookers Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast60x(d+b)
Kodi BonusitGBCASINO
Bonus Depozitave i Dytë$50
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumë Promovime
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Genting CasinoGenting Casino
Depozitë Minimale£10
Bast5x
Kodi BonusitAGRF25
Bonus i Kthimit të Parave£25
 

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.