sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Rrotullimet Falas Infingame më të Mira
8

Infingame Rrotullime Falas

Rrotullimet Falas Infingame më të Mira

Shqipëri
Cashable
Beem Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
16K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 80 FS
Depozita Minimale: EUR 80
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Shumë elektronike
 • Bonuse të pabesueshme
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim

Lojërat e Lejuara

Infingame Rrotullime Falas

Shqipëri
Cashable
Beem Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
16K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat live
 • Ka një kod promocional
 • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • Një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave bingo dhe kazino

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Beem Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
16K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 25 FS
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • Chat live
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
 • Great website design

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Need For Spin Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 110% deri në EUR 200 + 60 Free Spins
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Shumë oferta promocionale
 • Good casino games
Shqipëri
Cashable
Need For Spin Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 60% deri në EUR 150 + 60 Free Spins
Depozita Minimale: EUR 30
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë elektronike
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • E thjeshtë në kontakt
 • Good navigability
 • Instant payment methods
Shqipëri
Cashable
Need For Spin Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 60% deri në EUR 200 + 60 Free Spins
Depozita Minimale: EUR 30
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
Shqipëri
Cashable
Need For Spin Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 60% deri në EUR 200 + 60 Free Spins
Depozita Minimale: EUR 30
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Paketë e madhe mirëseardhjeje për lojtarët e rinj
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Promocione Ditore
 • Beautiful design
Shqipëri
Cashable
Need For Spin Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: 60% deri në EUR 200 + 60 Free Spins
Depozita Minimale: EUR 30
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.