sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë Instant Win Gaming më të Mira

Shqipëri
Black Spins Casino
Black Spins Casino
1K lojtarë

Liçensë:
Gibraltar Gibraltar
Depozita Minimale: $ 5
Tërheqje maksimale: $5,000 per day
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
Liçensë:
Gibraltar Gibraltar

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shumë Promovime
 • Kazino e krijuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular

Rrotullimet Falas Instant Win Gaming më të Mira

Shqipëri
Yay Bingo Casino
33K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 1250 Bingo Tikets
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Depozita Minimale: 5 GBP
Bast:

Karakteristika

 • Turne në Lojra
 • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
 • Good reputation

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!