sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Jadestone në Shqipëri 2022
8

Jadestone Kazinotë

Kazinoja më e mirë Jadestone në Shqipëri 2022

Exclusive for CBF users Cashable
€225 Bonus i Mireseardhjes at bwin Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €225 deri në 100% bwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Jadestone Kazinotë

Cashable
250FS Weekend Bonus at Sunpura Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Bonus: 250FS Sunpura Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Bonus i mirë mirëseardhje

Lojërat e Lejuara

The Dog House Pragmatic Play Miles Bellhouse and the Gears of Time Betsoft
Cashable
500% Bonus i Mireseardhjes at Norges Automaten Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.62/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 500% deri në 500 NOK Norges Automaten Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 NOK Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra Live të Ofruara
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Përkrahje për Live Cat

Harry Casino Mbyllur

£100 Bonus i Mireseardhjes at Harry Casino

Harry Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Harry Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Eurobet Casino Mbyllur

Eurobet Casino

Eurobet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Eurobet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Dizajni miqësor Celular
 • NetEnt Kazino Live
 • Lojrat Xhekpot
 • Eurobet Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino Fantastike Live

Mr Smith Casino Mbyllur

£50 Bonus i Mireseardhjes at Mr Smith Casino

Mr Smith Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 100% Mr Smith Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£25 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Dizajni miqësor Celular
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve

Dice Arena Casino Mbyllur

€50 Bonus i Mireseardhjes at Dice Arena Casino

Dice Arena Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 100% Dice Arena Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Në dispozicion në Celular
 • Dice Arena Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • 24/7 Live Suport
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici

Monte Carlo Casino Mbyllur

£250 Bonus Depozitave i Tretë at Monte Carlo Casino

Monte Carlo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Tretë: £250 deri në 50% Monte Carlo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£8 Depozita Minimale
40xd Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • NetEnt Kazino Live
 • Lojra Live të Ofruara
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Mbështetje Njohurish
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.