sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë King më të Mira

Shqipëri
Lala.bet Casino
Lala.bet Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Tërheqje maksimale: No Limited
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
 • Rrotullime Falas: 1
Liçensë:
Curacao Curacao

Karakteristika

 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino Gati Celular
 • Tërheqjet e Castit
 • Metoda të sigurta pagese
 • E thjeshtë në kontakt

Rrotullimet Falas King më të Mira

Shqipëri
Lala.bet Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Funksion Live Chat
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!