sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Konami Gaming në Shqipëri 2022
9

Konami Gaming Kazinotë

Kazinoja më e mirë Konami Gaming në Shqipëri 2022

Cashable
100% 5th Deposit Bonus at Rouge Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 100% deri në €600 Rouge Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Lojra Live të Ofruara

Konami Gaming Kazinotë

Cashable
100% 5th Deposit Bonus at Mr Sloty Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 100% deri në €1000 Mr Sloty Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
Cashable
100% 5th Deposit Bonus at Ares Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.96/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 100% deri në €500 Ares Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
50x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Ka Live Lojëra Kazino
BetAmerica Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme BetAmerica Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Borgata Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $1,000 Borgata Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
15x Bast
Jersey Jersey Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Poker Turne të mëdha
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at BetRivers Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $250 BetRivers Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
1x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Sugar House Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $250 Sugar House Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
Bast
Jersey Jersey Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Opsion per Lojrat Online
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Tërheqjet pakufizuar

CasinoWin ka hyrë në listën e zezë

100% 5th Deposit Bonus at CasinoWin

CasinoWin ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
5th Deposit Bonus: 100% deri në €1000 CasinoWin
Rishikim
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Guns N Roses NetEnt

Money Gaming Casino Mbyllur

£300 Bonus i Mireseardhjes at Money Gaming Casino

Money Gaming Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £300 deri në 150% Money Gaming Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Money Gaming Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Live Chat në dispozicion
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Novomatik Lojra Elektronike

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.