sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë Lega më të Mira

Shqipëri
West Casino
West Casino
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 20
Tërheqje maksimale: EUR 2000
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
Liçensë:
MGA MGA

Karakteristika

 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Ofron lojëra për të gjithë llojet e lojtarëve
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • MGA license
 • Skrill, Neteller
 • Website supports many languages

Rrotullimet Falas Lega më të Mira

Shqipëri
West Casino
Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 200 + 100 Free Spins
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Brand i mirë-njohur
 • Shumë elektronike
 • Perfect service
 • Simple and friendly design

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!