sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë MIKADO GAMES në Shqipëri 2022
5

MIKADO GAMES Kazinotë

Kazinoja më e mirë MIKADO GAMES në Shqipëri 2022

Cashable
200% 5th Deposit Bonus at Melbet Casino
Cashable
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 200% deri në €350 Melbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

MIKADO GAMES Kazinotë

Cashable
50% Monthly Reload Bonus at 1xslots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monthly Reload Bonus: 50% deri në € 300 1xslots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 5 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Cashable
25% 4th Deposit Bonus at Oppa888 Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 25% deri në 37000 INR Oppa888 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
1200 INR Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Imperial Fruits: 40 lines Playson
Zipang Casino
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Zipang Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Pagesat e shpejta
Casino Jamboree
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Casino Jamboree
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino Gati Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.