sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Nektan në Shqipëri 2022
34

Nektan Kazinotë

Kazinoja më e mirë Nektan në Shqipëri 2022

Cashable
200% 5th Deposit Bonus at Melbet Casino
Cashable
Vlerësuar: 8.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 200% deri në €350 Melbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Nektan Kazinotë

Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at Cashpot Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në €250 Cashpot Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
33x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Nuk kërkohet llogari
 • Gati për Celular
Cashable
50% Monthly Reload Bonus at 1xslots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monthly Reload Bonus: 50% deri në € 300 1xslots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 5 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
10Cric Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme 10Cric Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at VideoSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 400 VideoSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • RNG Certifikuar
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
- Bonus i Kthimit të Parave at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: - deri në 20% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£50 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Shpërblim i Sistemit
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Tiger Riches Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Tiger Riches Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
USD 20 Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë

Lojërat e Lejuara

Wolf Gold Pragmatic Play
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Jackpot Molly Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Jackpot Molly Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
USD 20 Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes

Lojërat e Lejuara

Wolf Gold Pragmatic Play
Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at Slotty Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në £200 Slotty Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£50 Depozita Minimale
No Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
300 Bonus i Mireseardhjes at Arctic Spins Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 300 deri në 300 FS Arctic Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£30 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Cashable
50% 3rd Deposit Bonus at CoinFalls Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 50% deri në £200 CoinFalls Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Krenohet A App tunelit
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Betreels Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £200 Betreels Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Lojrat Xhekpot
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Bonuset e mira
 • 24/7 Live Suport
Cashable
50 Bonus i Mireseardhjes at Touch Lucky Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 50 Touch Lucky Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£ 10 Depozita Minimale
20x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Kazino Gati Celular
Cashable
50% 3rd Deposit Bonus at Pots of Luck Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 50% deri në £ 200 Pots of Luck Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£ 10 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Përdor kodin SSL
 • Opt-në e nevojshme.
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Kazino Gati Celular
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Cashable
£ 50 Bonus i Mireseardhjes at TouchMobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £ 50 deri në £50 TouchMobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Kasino e madhe
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • TouchMobile Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
Cashable
50% 3rd Deposit Bonus at Cloud Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 50% deri në £100 Cloud Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Uk Kumar License
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at Jackpot Strike Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në £200 Jackpot Strike Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£50 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Nisur në 2022
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Licenca UK
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
50% 3rd Deposit Bonus at Slot Fruity Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 50% deri në £200 Slot Fruity Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Uk Kumar License
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Kazino Celular përfshira
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Lojra të Tipit Vegas
Cashable
50 Rrotullime Falas at mRiches Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 mRiches Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 20 Depozita Minimale
40x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Uk Kumar License
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Funksion Live Chat
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Xhekpote Progresive
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
125 3rd Deposit Bonus at Scorching Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 125 deri në 10xb Scorching Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
75 Bonus Depozitave i Tretë at Jackpot Jones Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 75 deri në 75 FS Jackpot Jones Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£25 Depozita Minimale
1x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Starburst NetEnt Gonzos Quest NetEnt Asgardian Stones NetEnt Jumanji NetEnt
Cashable
10 Bonus i Mireseardhjes at Clover Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 10 deri në £200 Clover Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
60x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software

Northern Lights Casino Mbyllur

£50 Bonus i Mireseardhjes at Northern Lights Casino

Northern Lights Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Northern Lights Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • RNG Certifikuar
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • NetEnt Kazino Live
 • Pajtueshmëri Celulare
 • 24/7 Live Suport
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Tiny Slots Casino Mbyllur

£50 Bonus i Mireseardhjes at Tiny Slots Casino

Tiny Slots Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Tiny Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Krenohet A App tunelit
 • Licenca UK
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përkrahje për Live Cat
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.

OceanBets Casino Mbyllur

€1 000 Bonus i Kthimit të Parave at OceanBets Casino

OceanBets Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: €1 000 deri në 50% OceanBets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • OceanBets Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Green Dog Casino Mbyllur

- Bonus i Kthimit të Parave at Green Dog Casino

Green Dog Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: - deri në 20% Green Dog Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£50 Depozita Minimale
Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Dizajni miqësor Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

7Jackpots Casino Mbyllur

7Jackpots Casino

7Jackpots Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 7Jackpots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Siguruar me SSL kod
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Lojra të mëdha Celular
 • Programi Besnik
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.

Whirlwind Slots Casino Mbyllur

£50 Bonus i Mireseardhjes at Whirlwind Slots Casino

Whirlwind Slots Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Whirlwind Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Program Fitimprurës VIP
 • Uk Kumar License
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

Spin Princess Casino Mbyllur

£50 Bonus i Mireseardhjes at Spin Princess Casino

Spin Princess Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Spin Princess Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata

BetBright Casino Mbyllur

£300 Bonus i Mireseardhjes at BetBright Casino

BetBright Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £300 deri në 100% BetBright Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • BetBright Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Pagim i Shpejtë
 • Baste sportive

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.