sq
sq en
Novomatic

Kazinoja më e mirë Novomatic Shqipëri 2020

XCasino
XCasino Cashable Jo Depozit Bonus: $10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x ❗Skadon Më: No expiration date Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

Novomatic Kazinotë

400% Bonus i Mireseardhjes at Ares Casino
Ares Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 400%
Depozitë Minimale: €100 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Ka Live Lojëra Kazino
£20 Bonus i Mireseardhjes at Grosvenor Casino
Grosvenor Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £20
Depozitë Minimale: £20 Bast: 5xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • 24/7 Live Suport
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
£250 Rrotullime Falas at Novibet Casino
Novibet Casino Cashable Rrotullime Falas: £250
Depozitë Minimale: £10 Bast: 35x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: FREE50

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino Celulare më të mira
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Uk Kumar License
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Live LojëratKazino
 • 0-24 Afati Tërheqjes
100% Bonus i Mireseardhjes at Spin and Win Casino
Spin and Win Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: £20 Bast: 30x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Siguruar me SSL kod
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Kazino Online më të mira
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
€300 Bonus i Mireseardhjes at William Hill Casino
William Hill Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €300
Depozitë Minimale: €10 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • 24/7 Live Suport
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
$15 Jo Depozit Bonus at GDFplay Casino
GDFplay Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $15
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • GDFplay Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
€500 Bonus Depozitave i Tretë at LVbet Casino
LVbet Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €500
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - LVbet Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Më i larti Albania Kazino
£50 Bonus i Mireseardhjes at Betsafe Casino
Betsafe Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £50
Depozitë Minimale: £25 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Betsafe Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Më i larti Albania Kazino
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Ka Novomatiks
250% Bonus i Mireseardhjes at Atlantic Casino
Atlantic Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 250%
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 33x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Atlantic Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Kazino Fantastike Live
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
€600 Bonus Depozitave i Tretë at Optibet.ee Casino
Optibet.ee Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €600
Depozitë Minimale: €20 Bast: 40x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: BONUS3

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Uk Kumar License
 • Shtyrje Manuale
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Gati për Celular
100% Bonus i Mireseardhjes at Meridianbet Casino
Meridianbet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • A New Casino in 2020
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
€250 Bonus i Mireseardhjes at Circus.be Casino
Circus.be Casino Bonus i Mireseardhjes: €250
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Krenohet A App tunelit
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Certifikata e Besimit
 • Program VIP
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Mbështetje Njohurish
5000sek Bonus Depozitave i Tretë at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 5000sek
Depozitë Minimale: 100 SEK Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXKLUSIV3

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
10 Bonus i Mireseardhjes at Intragame Casino
Intragame Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Nisur në 2020
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Nuk kërkohet llogari
 • 24/7 Live Suport
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
 • Gati për Celular
$100 Bonus i Mireseardhjes at Casino Fantasia
Casino Fantasia Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: $10 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: FANTASIA100

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Licenca UK
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Mënyra e ofruar pa instalim
100% Bonus i Mireseardhjes at BetDNA Casino
BetDNA Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: $50 Bast: 60xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Kazno Celular të mëdha
 • Shpërblim i Sistemit
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
10000rub Bonus i Mireseardhjes at Drive Casino
Drive Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 10000rub
Depozitë Minimale: 10 RUB Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: CASINO

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Uk Kumar License
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
€500 Bonus Depozitave i Dytë at Quasar Gaming Casino
Quasar Gaming Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kazino Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Certifikata e Besimit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
£25 Bonus i Kthimit të Parave at Genting Casino
Genting Casino Bonus i Kthimit të Parave: £25
Depozitë Minimale: £10 Bast: 5x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: AGRF25

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumë Promovime
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
£50 Bonus i Kthimit të Parave at Bell Fruit Casino
Bell Fruit Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: £50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Certifikata e Besimit
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
£10 Bonuset tjera at Stan James Casino
Stan James Casino Bonuset tjera: £10
Depozitë Minimale: £50 Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino e krijuar
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
£70 Bonus i Mireseardhjes at Betvictor Casino
Betvictor Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £70
Depozitë Minimale: £10 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përdor kodin SSL
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Lojrat Scratchcard
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Përkrahje për Live Cat
 • 0-24 Afati Tërheqjes
€600 Bonus Depozitave i Dytë at Casino Triomphe
Casino Triomphe Bonus Depozitave i Dytë: €600
Depozitë Minimale: $20 Bast: 20x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Program VIP Besnik
 • Themeluar në 2015, Casino Triomphe është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra të mëdha Kazino
100% Bonus i Mireseardhjes at Kolikkopelit Casino
Kolikkopelit Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Lojra të mëdha Celular
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Mbështetje Njohurish
 • Lojra të drejta i provuar
400% Bonus i Mireseardhjes at 77 Jackpot Casino
77 Jackpot Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 400%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x ❗Skadon Më: 12/31/2022 Kodi Bonusit: welcome1

Karakteristika

 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Uk Kumar License
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Kazino Celular përfshira
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Funksion Live Chat
 • Më i larti Albania Kazino Online
1000mbtc Bonusi Ringarkohet at VegasCasino.io
VegasCasino.io Cashable Bonusi Ringarkohet: 1000mbtc
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Xhekpote Progresive
 • Mbështetje Njohurish
 • Website optimizuar për Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.