sq
sq en
Nyx Interactive

Rrotullimet Falas Nyx Interactive më të Mira

PlayOJO Casino
PlayOJO Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €10 Bast: - Skadon Më: No expiration date Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Gati për Celular

Nyx Interactive Rrotullime Falas

25 Rrotullime Falas at DrueckGlueck Casino
DrueckGlueck Casino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: €20 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
10 Rrotullime Falas at DrueckGlueck Casino
DrueckGlueck Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • 24/7 Live Suport
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
11 Rrotullime Falas at VideoSlots Casino
VideoSlots Casino Cashable Rrotullime Falas: 11
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojra të mëdha Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
100 Rrotullime Falas at TonyBet Casino
TonyBet Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €30 Bast: 35x Skadon Më: 12/31/2021 Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përkrahje për Live Cat
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë

Lojërat e Lejuara

Starburst NetEnt
100 Rrotullime Falas at TonyBet Casino
TonyBet Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: 12/31/2021 Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojra të mëdha Celular
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

Lojërat e Lejuara

Berryburst NetEnt
100 Rrotullime Falas at TonyBet Casino
TonyBet Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x Skadon Më: 12/31/2021 Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - TonyBet Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave

Lojërat e Lejuara

Wheel of Fortune on tour IGT (WagerWorks)
99 Rrotullime Falas at EUcasino
EUcasino Cashable Rrotullime Falas: 99
Depozitë Minimale: €20 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojra të Tipit Vegas
100 Rrotullime Falas at Jonny Jackpot Casino
Jonny Jackpot Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: £20 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
50 FS Rrotullime Falas at Malina Casino
Malina Casino Cashable Rrotullime Falas: 50 FS
Depozitë Minimale: PLN 80 Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
100 FS Rrotullime Falas at Ilucki Casino
Ilucki Casino Cashable Rrotullime Falas: 100 FS
Depozitë Minimale: € 50 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Opsion per Lojrat Online
40 FS Rrotullime Falas at Ilucki Casino
Ilucki Casino Cashable Rrotullime Falas: 40 FS
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
120 Rrotullime Falas at Maneki Casino
Maneki Casino Cashable Rrotullime Falas: 120
Depozitë Minimale: €20 Bast: 45x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
15 Rrotullime Falas at Fruity King Casino
Fruity King Casino Cashable Rrotullime Falas: 15
Depozitë Minimale: £/$/€ 10 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
30 Rrotullime Falas at Fruity King Casino
Fruity King Casino Cashable Rrotullime Falas: 30
Depozitë Minimale: £/$/€20 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Pikat e besnikërisë
75 Rrotullime Falas at Fruity King Casino
Fruity King Casino Cashable Rrotullime Falas: 75
Depozitë Minimale: £/$/€ 50 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
50 Rrotullime Falas at Sir Jackpot Casino
Sir Jackpot Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
10 Rrotullime Falas at Vegas Paradise Casino
Vegas Paradise Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: €/$/£ 10 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
10 Rrotullime Falas at Sapphire Rooms
Sapphire Rooms Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Ekselent për kumar celular
25 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
KingsWin Casino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojëra të mëdha Kazino
50 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
KingsWin Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €51 Bast: 15x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
20 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
KingsWin Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: €21 Bast: 15x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Lojrat Scratchcard
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Website optimizuar për Celular
15 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
KingsWin Casino Cashable Rrotullime Falas: 15
Depozitë Minimale: €10 Bast: 15x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Dizenjo Miqesore per Celular
10 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
KingsWin Casino Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: €10 Bast: 15xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
10 Rrotullime Falas at KingsWin Casino
KingsWin Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: €21 Bast: 15x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Nuk kërkohet llogari
100% Rrotullime Falas at Novibet Casino
Novibet Casino Cashable Rrotullime Falas: 100%
Depozitë Minimale: £10 Bast: 35x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
20 Rrotullime Falas at Novibet Casino
Novibet Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Ka Live Lojëra Kazino
20 Rrotullime Falas at Noxwin Casino
Noxwin Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
100 Rrotullime Falas at Jackpot Mobile Casino
Jackpot Mobile Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 100xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Jo Limite në Tërheqje
50 Rrotullime Falas at mRiches Casino
mRiches Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: $ 20 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Bonuset e mira

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.