sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Ongame në Shqipëri 2022
4

Ongame Kazinotë

Kazinoja më e mirë Ongame në Shqipëri 2022

Doxxbet Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Doxxbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Një Casino e re në 2022
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Celular përfshira
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Ongame Kazinotë

Filtër

Cashable
100% Deposit Bonus at Casino RedKings
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 100% deri në €150 Casino RedKings
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Uk Kumar License
 • Kazino e re 2022
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Gati për Celular
Cashable
1000sek Bonus i Mireseardhjes at Bertil Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.62/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 1000sek deri në 100% Bertil Casino
Rishikim
200 SEK Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kazino Celulare më të mira
 • Bertil Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh

Heypoker Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Heypoker Casino

Heypoker Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Heypoker Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Mbështetje Njohurish

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.