sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Parlay në Shqipëri 2022
11

Parlay Kazinotë

Kazinoja më e mirë Parlay në Shqipëri 2022

Bonus Bingo Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Bonus Bingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin

Parlay Kazinotë

Filtër

Slots.ag Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Slots.ag Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Bonus i mirë mirëseardhje
Cashable
400% Bonus Depozitave i Tretë at Casino Castle
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 400% deri në 400% Casino Castle
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Opsion per Lojrat Online
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
€200 3rd Deposit Bonus at 21 Dukes Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: €200 deri në 200% 21 Dukes Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Nisur në 2022
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar

7 Spins Casino Mbyllur

7 Spins Casino

7 Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 7 Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Shtyrje Manuale
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Pajtueshmëri Celulare

007 Slots Casino Mbyllur

€300 Bonus Depozitave i Dytë at 007 Slots Casino

007 Slots Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 100% 007 Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • 007 Slots Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.

MisterWinner Casino Mbyllur

€12 000 Bonus i Mireseardhjes at MisterWinner Casino

MisterWinner Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €12 000 deri në 400% MisterWinner Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
45x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Përdor kodin SSL
 • Krenohet A App tunelit
 • Pagim i Shpejtë
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Bonuset e mira

Sunset Slots Casino Mbyllur

€600 Bonus i Mireseardhjes at Sunset Slots Casino

Sunset Slots Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €600 deri në 200% Sunset Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Shtyrje Manuale
 • Kazino Online më të mira
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!

Gorilla Casino Mbyllur

€3 000 Bonus i Mireseardhjes at Gorilla Casino

Gorilla Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €3 000 deri në 350% Gorilla Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Dizajni miqësor Celular
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Certifikata e Besimit
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer

90Dakika Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at 90Dakika Casino

90Dakika Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% 90Dakika Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Krenohet A App tunelit
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Xhekpote Progresive

7Kasino Mbyllur

7Kasino

7Kasino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 7Kasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino Celulare më të mira
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Software provuara te drejta

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.