sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë PLAYZIDO më të Mira

Shqipëri
Lemon Casino
160K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €10
Tërheqje maksimale: EUR 2500 per day
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Live LojëratKazino
 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • ambient miqësor dhe argëtues

Rrotullimet Falas PLAYZIDO më të Mira

Shqipëri
Lemon Casino
160K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 300 + 100 Free Spins on Big Bass Splash
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Shërbim ndaj klientit 24 orë
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj