sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Pocketdice në Shqipëri 2022
4

Pocketdice Kazinotë

Kazinoja më e mirë Pocketdice në Shqipëri 2022

Betstreak Casino Mbyllur

10% Bonus i Kthimit të Parave at Betstreak Casino

Betstreak Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 10% Betstreak Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
1x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Certifikata e Besimit
 • NetEnt Kazino Live
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Xhekpote Progresive
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • 24/7 Live Suport
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë

Pocketdice Kazinotë

Filtër

LimoPlay Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at LimoPlay Casino

LimoPlay Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% LimoPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Baste sportive
 • RNG Certifikuar
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino Fantastike Live

Play Casino Mbyllur

€135 Bonus i Mireseardhjes at Play Casino

Play Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €135 deri në 135% Play Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Uk Kumar License
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Play Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Kazino Gati Celular

Coin Palace Casino Mbyllur

1btc Bonus i Mireseardhjes at Coin Palace Casino

Coin Palace Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 1btc deri në 150% Coin Palace Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
0.05 BTC Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Opt-në e nevojshme.
 • Program VIP Besnik
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Live Chat në dispozicion

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.