sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë Pocketdice më të Mira

Shqipëri
SG Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 15
Tërheqje maksimale: EUR 500 Daily, EUR 20000 Montly
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Ka një ofertë bujare mirëseardhjeje
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Good Customer Service

Rrotullimet Falas Pocketdice më të Mira

Shqipëri
SG Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 500 + 200 Free Spins
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
 • Good casino games

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj