sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Portomaso Gaming në Shqipëri 2022
17

Portomaso Gaming Kazinotë

Kazinoja më e mirë Portomaso Gaming në Shqipëri 2022

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at 22BET Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300 22BET Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€1 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim

Portomaso Gaming Kazinotë

Cashable
25% 4th Deposit Bonus at Oppa888 Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 25% deri në 37000 INR Oppa888 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
1200 INR Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Imperial Fruits: 40 lines Playson
Cashable
50 FS Rrotullime Falas at Sapphirebet Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 FS Sapphirebet Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Demon Play'n GO
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Mobilbahis Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në 1000 TL Mobilbahis Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Unlimited Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Baste sportive
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Website optimizuar për Celular
Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at TwiceDice Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.96/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në € 1500 TwiceDice Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 10 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumë Promovime
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Lojrat Scratchcard
  • Kazino e shkëlqyer live
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Shangri La Live Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 Shangri La Live Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  • Chat-i live i hapur 24/7
  • Kazino live e hapur
  • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
  • Kufi i lartë i tërheqjes së parave

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO
Cashable
30 PEN Jo Depozit Bonus at Sportimba Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 30 PEN deri në 30 PEN Sportimba Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
10x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Baste sportive
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Kazino Celular përfshira
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
250% Bonus Depozitave i Tretë at 9Winz Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 250% deri në 200 000 INR 9Winz Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
500 INR Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Baste sportive
  • Lojra Live të Ofruara
Cashable
25% Bonus Depozitave i Tretë at Bet Shah Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në €300 Bet Shah Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Dizajni miqësor Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
Cashable
100 Bonus i Kthimit të Parave at Virgin Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 100 deri në $100 Virgin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
No Bast
Jersey Jersey Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
500% Bonus i Mireseardhjes at Norges Automaten Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.62/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 500% deri në 500 NOK Norges Automaten Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 NOK Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Punon në xhekpote progresive!
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojra Live të Ofruara
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Përkrahje për Live Cat
Strendus Casino
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Nuk ka bonuse të disponueshme Strendus Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at BetFlag Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.35/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% BetFlag Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50x Bast
AAMS AAMS Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Opsion per Lojrat Online
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Para të Gatshme në 5 Minuta

Polder Casino Mbyllur

€198.60 Bonus i Mireseardhjes at Polder Casino

Polder Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €198.60 deri në 50% Polder Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Celulare më të mira
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Programi Besnik
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

BettingWays Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at BettingWays Casino

BettingWays Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% BettingWays Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Dizajni miqësor Celular
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Turne në Lojra
  • BettingWays Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Para të Gatshme në 5 Minuta
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Portomaso Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at Portomaso Casino

Portomaso Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% Portomaso Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Kazino Celular përfshira
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
  • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme

1x2Plus Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at 1x2Plus Casino

1x2Plus Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% 1x2Plus Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Punon në xhekpote progresive!
  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Opsion per Lojrat Online
  • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
  • Siguruar me SSL kod

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.