sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Proprietary në Shqipëri 2022
10

Proprietary Kazinotë

Kazinoja më e mirë Proprietary në Shqipëri 2022

Cashable
100% Monday Bonus at Winomania Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monday Bonus: 100% deri në £25 Winomania Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
40x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Licenca UK
 • Website optimizuar për Celular

Proprietary Kazinotë

Drake Casino ka hyrë në listën e zezë

50 FS Rrotullime Falas at Drake Casino

Drake Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Rrotullime Falas: 50 FS Drake Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 30 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Program VIP Besnik
 • Ekselent për kumar celular
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave

Bovada Casino ka hyrë në listën e zezë

100% 2nd Deposit Bonus at Bovada Casino

Bovada Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
2nd Deposit Bonus: 100% deri në $1000 Bovada Casino
Rishikim
Depozita Minimale
25x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino e krijuar
 • Bovada Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojra të drejta i provuar
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave

Gossip Slots Casino ka hyrë në listën e zezë

$2000 Bonus i Mireseardhjes at Gossip Slots Casino

Gossip Slots Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $2000 deri në 250% Gossip Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
50x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Në dispozicion në Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

Play4Win Casino Mbyllur

€250 Bonus i Mireseardhjes at Play4Win Casino

Play4Win Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Play4Win Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
45x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Xhekpote Progresive
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

Drive Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at Drive Casino

Drive Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% Drive Casino
Rishikim
Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Uk Kumar License
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming

Odds Maker Casino Mbyllur

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Odds Maker Casino

Odds Maker Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Odds Maker Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

Cleos Vip Room Mbyllur

$35 Jo Depozit Bonus at Cleos Vip Room

Cleos Vip Room Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Jo Depozit Bonus: $35 deri në $35 Cleos Vip Room
Rishikim
£/$/€ 0 Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Në dispozicion në Celular
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Vietbet Casino Mbyllur

Vietbet Casino

Vietbet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Vietbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ka Live Lojëra Kazino

Sportsbook Casino Mbyllur

Sportsbook Casino

Sportsbook Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Sportsbook Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Dizajni miqësor Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.