sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Kazinoja më e mirë Quickfire në Shqipëri 2023
64

Quickfire Kazinotë

Kazinoja më e mirë Quickfire në Shqipëri 2023

Shqipëri
50 Crowns Casino
50 Crowns Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Tërheqje maksimale: EUR 7500 per week, EUR 15000 per month
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
Liçensë:
Curacao Curacao

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Faqe interneti e këndshme

Quickfire Kazinotë

Kazinotë më të mira Quickfire gjatë vitit 2023. Në këto kazino, do të gjeni të gjitha makineritë e njohura me xhitona të Quickfire. Lista e kazinove më të mira Quickfire sipas Albania-bonusesfinder.com.

Klasifikimi Best Kazinotë
 • Best Kazinotë
 • New Kazinotë

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Pronar
  • Zenbet
  • Zecure Gaming Limited
  • YUSI N.V.
  Liçensë
  Shqipëri
  AmunRa Casino
  AmunRa Casino
  25K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: € 15000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Stay Casino
  Stay Casino
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: €5,000 per week, €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Loki Casino
  Loki Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €10,000 Weekly, €30,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Online Që nga 2016
  • Kazino Celulare më të mira
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • $name offers the best Microgaming casino bonus ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Shqipëri
  King Billy Casino
  King Billy Casino
  209K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Tërheqje maksimale: USD 60,000 per month, USD 20,000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 3
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Genesis Casino
  Genesis Casino
  261K lojtarë

  Liçensë:
  SE license SE license
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: £5,000 per transaction
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 6
  Liçensë:
  SE license SE license
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Shqipëri
  Syndicate Casino
  Syndicate Casino
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €4,000 per transaction
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  ZotaBet Casino
  ZotaBet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale: EUR 5000 per day, EUR 10000 per week, EUR 15000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Siguri fantastike
  Shqipëri
  0xBet Casino
  0xBet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale:
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Lojrat Kazino më të mira
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • E thjeshtë në përdorim
  • Shumë elektronike
  Shqipëri
  Jujubet Casino
  Jujubet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 5000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Shqipëri
  Zoome Casino
  Zoome Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale: EUR 5000 per week, EUR 15000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Bonuse Masive
  • Siguri fantastike
  • Bonus bujar i depozitës së parë
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  Shqipëri
  Casitsu Casino
  Casitsu Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10
  Tërheqje maksimale: €/$4000 per day, €/$15,000 per week, and €/$40,00 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 2
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Bonuset e mira
  Shqipëri
  Yoju Casino
  Yoju Casino
  23K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: $10
  Tërheqje maksimale: €2,500 per week, €10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Shqipëri
  Beem Casino
  Beem Casino
  16K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: 1,000 EUR per day, 7,500 EUR per week and 15,000 EUR per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 4
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumë Promovime
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Lojëra të mëdha Kazino
  Shqipëri
  Level Up Casino
  Level Up Casino
  36K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: € 3000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  Shqipëri
  Winz.io Casino
  Winz.io Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Tërheqje maksimale: € 45000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Zig Zag 777 Casino
  Zig Zag 777 Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10(E-wallets)/€20(Credit/Debit Cards)
  Tërheqje maksimale: €1,500 Daily, €3,000 Weekly, €9,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
  • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Shqipëri
  Oshi Casino
  Oshi Casino
  33K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €2,500 Weekly, €10,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
  • Kazino e re 2023
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
  Shqipëri
  BitStarz Casino
  BitStarz Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €/$20
  Tërheqje maksimale: €/$ 4000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 7
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Opsion per Lojrat Online
  • Licenca UK
  • Themeluar në 2014, Established in $year, $name is one of the biggest and most popular online casinos është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
  Shqipëri
  Bonanza Game Casino
  Bonanza Game Casino
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: €/$1,000 Daily, €/$5,000 Weekly, €/$20,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 3
  • Rrotullime Falas: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Gunsbet Casino
  Gunsbet Casino
  18K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: 5000 EUR per day, 10000 EUR weekly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  Shqipëri
  Slotman Casino
  Slotman Casino
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: 2,000 € per day, 10,000 € per week, 30,000 € per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  AMPM Casino
  AMPM Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 50000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 3
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • E thjeshtë në kontakt
  • Easy registration with email
  • Multiple currencies available
  Shqipëri
  JustBit Casino
  JustBit Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale: EUR 5000
  Rishikim

  Bonuset

  • Rrotullime Falas: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Chat live
  • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
  Shqipëri
  Premier Casino
  Premier Casino
  19K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Tërheqje maksimale: €15,000 per month, €3,750 per month, €750 per day
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Praise Casino
  Praise Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €1,000 per day, €7,500 per week, €15,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Website optimizuar për Celular
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  Shqipëri
  Swift Casino
  Swift Casino
  25K lojtarë

  Liçensë:
  DGA DGA
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: € 10
  Tërheqje maksimale: EUR 5,000 per transaction, EUR 10,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 3
  Liçensë:
  DGA DGA
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Pinnacle Casino
  Pinnacle Casino
  8K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €5,000 per transaction
  Rishikim
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Lojra Live të Ofruara
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Shqipëri
  Turbico Casino
  Turbico Casino
  17K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €5,000 per week, €15,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 5
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Lojra Live të Ofruara
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Shqipëri
  NightRush Casino
  NightRush Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €5,000 per week, €15,000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 3
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  • Lojrat Xhekpot
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!