sq
sq en
Real Time Gaming

The best Real Time Gaming Casino Shqipëri 2021

Intertops Casino
Intertops Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $900
Depozitë Minimale: $100 Bast: 10x Skadon Më: 07/28/2020 Kodi Bonusit: MEGAQUARIUM
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Bonus i Rifreskuar Javor

Real Time Gaming Kazinotë

120% Bonusi Ringarkohet at 1Bet Casino
1Bet Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: 120%
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GET120
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
Unlimited Bonus Depozitave të Lojës at Grand Parker Casino
Grand Parker Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: Unlimited
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: SUPER400
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Kasino e madhe
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
$1500 Bonus Depozitave i Dytë at Uptown Aces Casino
Uptown Aces Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $1500
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: UPTOWN2ACES
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Provoni lojra falas
 • Baste sportive
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Licenca UK
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
270% Bonus i Mireseardhjes at Cherry Gold Casino
Cherry Gold Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 270%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: CHERRYSLOTS
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shumë Promovime
 • Cherry Gold Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
$400 Bonus i Mireseardhjes at Island Casino
Island Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $400
Depozitë Minimale: $50 Bast: 10xd Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përdor kodin SSL
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • 24/7 Live Suport
$100 Bonus Depozitave të Lojës at iNetBet.eu Casino
iNetBet.eu Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $100
Depozitë Minimale: $10 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: URMB2
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Program VIP Besnik
 • Turne në Lojra
 • Përkrahje për Live Cat
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Gati për Celular
$35 Jo Depozit Bonus at Grand Fortune Casino
Grand Fortune Casino Cashable Jo Depozit Bonus: $35
Depozitë Minimale: $21 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 35NDBGF
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Uk Kumar License
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Live Chat në dispozicion
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Lojra të drejta i provuar
30% Bonus Depozitave të Lojës at Golden Euro Casino
Golden Euro Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 30%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: TUESDAY
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Nisur në 2021
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • 24/7 Live Suport
4000r Bonus Depozitave të Lojës at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 4000r
Depozitë Minimale: 100 R Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: FRIENDS
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra të mëdha Celular
 • 24/7 Live Suport
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
100% Bonus i Mireseardhjes at Buzzluck Casino
Buzzluck Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: $35 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WELCOME-PART1
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Program Fitimprurës VIP
 • Xhekpote Progresive
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
$311 Bonus i Mireseardhjes at One Club Casino
One Club Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $311
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: OCC777
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Uk Kumar License
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Ka Novomatiks
$500 Bonus Depozitave i Dytë at Lucky 18 Casino
Lucky 18 Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 15x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: LUCK2
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
 • Gati për Celular
$10 Jo Depozit Bonus at Casino Bellevue
Casino Bellevue Cashable Jo Depozit Bonus: $10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 100xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ASK10
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Uk Kumar License
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
$2500 Bonus Depozitave i Dytë at Slots Jungle Casino
Slots Jungle Casino Bonus Depozitave i Dytë: $2500
Depozitë Minimale: $21 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: JUNGLEWELCOME
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Opsion per Lojrat Online
 • Opt-në e nevojshme.
 • Licenca UK
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
Unlimited Bonus Depozitave të Lojës at Onbling Casino
Onbling Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: Unlimited
Depozitë Minimale: $21 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 400OB
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
$4000 Bonus Depozitave të Lojës at Jackpot Grand Casino
Jackpot Grand Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $4000
Depozitë Minimale: $21 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GRANDSLOTS
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Kazno Celular të mëdha
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
$4000 Bonus i Mireseardhjes at Slots Oasis Casino
Slots Oasis Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $4000
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 4000FREE
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Website optimizuar për Celular
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
2222 R Bonus i Mireseardhjes at Club SA Casino
Club SA Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 2222 R
Depozitë Minimale: 200 R Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Club SA Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Kazino Fantastike Live
 • Ka Novomatiks
$100 Bonus i Mireseardhjes at Lucky Club Slots
Lucky Club Slots Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WELCOMEVOUCHER
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Funksion Live Chat
 • Kazino Gati Celular
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
$425 Bonus Depozitave i Dytë at 99 Slot Machines Casino
99 Slot Machines Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $425
Depozitë Minimale: $25 Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WIN500
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Max konvertimit £ 1,000.
Unlimited Bonus Depozitave të Lojës at Loco Panda Casino
Loco Panda Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: Unlimited
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PLAY400
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Baste sportive
 • Lojrat Scratchcard
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
$2000 Bonus i Rulotës së Lartë at WinPalace Casino
WinPalace Casino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: $2000
Depozitë Minimale: $750 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: ULTIMATEWIN
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • RNG Certifikuar
 • Ekselent për kumar celular
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
$125 Bonus i Mireseardhjes at Sportbet Casino
Sportbet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $125
Depozitë Minimale: $50 Bast: 10x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Baste sportive
 • Uk Kumar License
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bonuset e mira
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
$800 Bonus Depozitave i Dytë at Pure Vegas Casino
Pure Vegas Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $800
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 800FREE2
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Pure Vegas Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Kazno Celular të mëdha
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
$200 Bonus i Mireseardhjes at VIP Lounge Casino
VIP Lounge Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $200
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Dizajni miqësor Celular
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Software provuara te drejta
$488 Bonus Depozitave i Dytë at Rushmore Casino
Rushmore Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $488
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 488FREE
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • NetEnt Kazino Live
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • 24/7 Live Suport
$500 Bonus Depozitave të Lojës at Ocean Reef Casino
Ocean Reef Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $500
Depozitë Minimale: $10 Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: OCEAN 4
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Certifikata e Besimit
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kazno Celular të mëdha
 • Ocean Reef Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
210% Bonus Depozitave të Lojës at Cirrus Casino
Cirrus Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 210%
Depozitë Minimale: $30 Bast: No Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MAYHEM210
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2021
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Promovimet javore për të kërkuar
$700 Bonus Depozitave të Lojës at Lock Casino
Lock Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $700
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: BONDSLOTS
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Siguruar me SSL kod
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program Fitimprurës VIP
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • 24/7 Live Suport

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.