sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Rrotullimet Falas Real Time Gaming më të Mira
48

Real Time Gaming Rrotullime Falas

Rrotullimet Falas Real Time Gaming më të Mira

Shqipëri
Cashable
Red Dog Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 120 FS deri në $ 300
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Live Chat në dispozicion
 • Metoda të sigurta pagese
 • Shumë elektronike
 • Licencuar dhe rregulluar

Real Time Gaming Rrotullime Falas

Shqipëri
Cashable
Free Spin Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Faqe interneti e këndshme
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Red Dog Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
369K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Cashable
ComicPlay Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 300 FS
Depozita Minimale: USD 50
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • E thjeshtë në përdorim
 • Siguri fantastike
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
FoggyStar Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Opsione të mira pagese
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
Shqipëri
Cashable
ComicPlay Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 250 FS
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Provoni lojra falas
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Bonuse Masive

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Slots Plus Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 20 FS
Depozita Minimale:
Bast: 70x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Roaring21 Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 150 FS
Depozita Minimale: USD 55
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
 • Easy navigation
 • Many payment methods

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Cherry Jackpot Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
13K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 150 FS
Depozita Minimale: USD 55
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Suporton shumë mënyra pagese
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Kazino live e hapur
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • Cashout available

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Tërheqjet e Castit
 • Pagesat e shpejta
 • E përshtatshme për mobile
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Promocione bujare

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 75 FS
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 45 FS deri në $ 135
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • NetEnt Kazino Live
 • Live Chat në dispozicion
 • Vlera të Larta Promovimet
Shqipëri
Cashable
Slottica Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
46K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 30FS
Depozita Minimale: 40 EUR
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Betobet Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 20 FS deri në EUR 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Opsion per Lojrat Online
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
Shqipëri
Cashable
Roaring21 Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në No Max + 100 Free Spins
Depozita Minimale: $35
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website optimizuar për Celular
Shqipëri
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 280% deri në 280%
Depozita Minimale: $20 for BTC/ETH
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
ComicPlay Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 275% deri në $2750 + 50 Free Spins on Miami Jackpots
Depozita Minimale: $30
Bast: 33x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Kazino live e hapur
 • Seleksionim fantastik i videove elektronike
 • E disponueshme në ueb dhe mobile
Shqipëri
Cashable
FoggyStar Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 10000 + 50 Free Spins on Book of Wizard
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 245% deri në USD 300 + 40 Free Spins on Cash Bandits 2
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Ka një kod promocional
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Easy withdrawal methods
 • Instant payment methods
Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 240% deri në USD 300 + 40 Free Spins on Bubble Bubble 2
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Aplikacion fantastik mobile
 • Good navigability
 • Operated by a trusted name
 • Simple and friendly design
Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në USD 20000 + 55 Free Spins on Egyptian Gold
Depozita Minimale: USD 1000
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
 • Lots of bonuses and promotions
Shqipëri
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 75 FS deri në 75FS
Depozita Minimale: $10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website optimizuar për Celular

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 70 FS deri në USD 300
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Lucky Hippo Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
13K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonusi Ringarkohet: 225% deri në USD 1125 + 65 Free Spins
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
 • Chat live
 • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Shqipëri
Cashable
Lucky Tiger Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
219K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Slots bonus: 290%
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Bonuset e mira
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 270% deri në $ 300
Depozita Minimale: $10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
 • Shërbim ndaj klientit 24 orë
 • Pajtueshmëri mobile
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% deri në $ 1000 + 100 Free Spins on Ghost Ship
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Licencuar dhe rregulluar
 • Bonus i madh mirëseardhjeje dhe bonus pa depozitë
 • Siguri fantastike
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Rich Palms Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
69K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 250% deri në USD 500 + 50 Free Spins on Asgard
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Bonuse Masive
 • Chat-i live është i dispinueshëm
Shqipëri
Cashable
Lucky Hippo Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
13K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 250% deri në USD 1250 + 50 Free Spins on 777
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Chat-i live i hapur 24/7
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Shqipëri
Cashable
Rich Palms Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
69K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 170% deri në No Max + 30 Free Spins on Bubble Bubble 2
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat live
 • Kazino live e hapur
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • Gamë e mirë promocionesh
 • Good reputation

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.