sq
sq en

Kazinoja më e mirë Revolver Gaming Shqipëri 2020

Melbet Casino
Melbet Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 50%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 40x ❗Skadon Më: No expiration date Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

12 Revolver Gaming Slote Online

15 Revolver Gaming Kazino

List of the best 15 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on October, reviews and bonus information.
100% Bonus i Mireseardhjes at Casino Palace
Casino Palace Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: £/$/€20 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: INSTANT1

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e madhe për të gjithë
€750 Bonus Depozitave i Tretë at VIP Room Casino
VIP Room Casino Bonus Depozitave i Tretë: €750
Depozitë Minimale: €20 Bast: No ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Jo Limite në Tërheqje
200 Rrotullime Falas at Gala Bingo Slots Casino
Gala Bingo Slots Casino Cashable Rrotullime Falas: 200
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Optimizuar për Celular
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Filloni nga 10 €
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
15% Bonus Depozitave të Lojës at EnzoCasino
EnzoCasino Bonus Depozitave të Lojës: 15%
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • EnzoCasino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • NetEnt Kazino Live
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
€250 Bonus Depozitave i Tretë at Vbet Casino
Vbet Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €250
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Pikat e besnikërisë
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojra të mëdha Celular
 • New 2020 Casino
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
€1 000 Bonuset tjera at Crazy Casino
Crazy Casino Bonuset tjera: €1 000
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) ❗Skadon Më: 07/27/2020 Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Themeluar në 2015, Crazy Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino Celular përfshira
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
€800 Bonus i Mireseardhjes at Casino1
Casino1 Bonus i Mireseardhjes: €800
Depozitë Minimale: €20 Bast: 33x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Casino1 kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
€600 Bonus Depozitave i Tretë at Optibet.ee Casino
Optibet.ee Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €600
Depozitë Minimale: €20 Bast: 40x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: BONUS3

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Uk Kumar License
 • Shtyrje Manuale
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Gati për Celular
11 Rrotullime Falas at VideoSlots Casino
VideoSlots Casino Cashable Rrotullime Falas: 11
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • RNG Certifikuar
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
5000sek Bonus Depozitave i Tretë at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 5000sek
Depozitë Minimale: 100 SEK Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXKLUSIV3

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
400% Bonus i Mireseardhjes at RoyalSpinz Casino
RoyalSpinz Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 400%
Depozitë Minimale: €20 Bast: 33x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Dizajni miqësor Celular
80% Bonus Depozitave i Dytë at Euromoon Casino
Euromoon Casino Bonus Depozitave i Dytë: 80%
Depozitë Minimale: €10 Bast: 28x(d+b) ❗Skadon Më: 09/01/2020 Kodi Bonusit: BONUSANDSPINS

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Uk Kumar License
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kazino Online më të mira
 • Program VIP
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Lojra të drejta i provuar
 • 0-24 Afati Tërheqjes
100% Bonus Depozitave i Dytë at Osiris Casino
Osiris Casino Bonus Depozitave i Dytë: 100%
Depozitë Minimale: €20 Bast: 33x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GET100PER

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencat me bazë të BE-së
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Kazino Celular përfshira
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Ka Novomatiks
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast
€200 Bonus Depozitave i Dytë at Kolikkopelit Casino
Kolikkopelit Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €200
Depozitë Minimale: €50 Bast: 40x ❗Skadon Më: 07/27/2020 Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Lojra të mëdha Celular
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Mbështetje Njohurish
 • Lojra të drejta i provuar

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.