sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Rrotullimet Falas Rival më të Mira
89

Rival Rrotullime Falas

Rrotullimet Falas Rival më të Mira

Shqipëri
Cashable Verified
Melbet Casino
Editors' rating: 8.37/10
User reviews
19K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 50% deri në €350
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Rival Rrotullime Falas

Rrotullime Falas më e mirë për të luajtur në makineri me xhitona nga Rival. Merrni bonusin tuaj dhe luani online në kazinotë e Rival casinos për para të vërteta

Shqipëri
Cashable
Melbet Casino
Editors' rating: 8.37/10
User reviews
19K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në €350
Depozita Minimale: €10
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
Shqipëri
Cashable
Melbet Casino
Editors' rating: 8.37/10
User reviews
19K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në €350
Depozita Minimale: €10
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
Shqipëri
Cashable
1xslots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 200 FS
Depozita Minimale: 160 EUR
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Xhekpot
 • E përshtatshme për mobile
 • pamje dhe ndjesi e re, moderne
Shqipëri
Cashable
JVspin Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
17K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 150 FS
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino live e hapur
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Gamë e mirë promocionesh
 • E disponueshme për përdorim mobile

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
Depozita Minimale: 25 CAD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Great website design
Shqipëri
Cashable User Choice
1xslots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Shumë oferta promocionale
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Seleksionim fantastik lojërash

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Irish Luck Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 253 deri në Not stated
Depozita Minimale: 50 USD
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Oferta argëtuese të lojërave elektronike
 • Easy navigation
 • Great bonuses and promotions
Shqipëri
Cashable
1xslots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 80 FS
Depozita Minimale: 80 EUR
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Huge variety of payment methods
 • Website supports many languages
 • Wide variety of bonuses
Shqipëri
Cashable
Superior Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
14K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 77 FS deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Rregullatorë të Besuar
 • Easy withdrawal methods

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 55 FS deri në Not stated
Depozita Minimale: 22 CAD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e mira
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Faqe interneti dhe aplikacion i mirëmbajtur
 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
Shqipëri
Cashable
This is Vegas Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
34K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përvojë Mobile e Mirë-Dizenjuar
 • Amazing welcome bonus
 • Website supports many languages
Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 45 FS
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Një shumëllojshmëri e madhe bonusesh çdo ditë të javës
Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 185 FS
Depozita Minimale: USD 75
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagesat e shpejta
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
 • Siguri fantastike
 • Menu e pastër dhe e organizuar
Shqipëri
Cashable
1xslots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
32K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 20 FS
Depozita Minimale: 30 EUR
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
 • Easy withdrawal methods
Shqipëri
Cashable
This is Vegas Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
34K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 5 deri në $50
Depozita Minimale: $25
Bast: No
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Cashable
Ducky Luck Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 150 FS deri në USD 100
Depozita Minimale:
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Shumë Promovime

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 150 FS deri në USD 100
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Amazing welcome bonus
 • Kazino Live

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 125 FS
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Siguri fantastike
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 110 FS deri në USD 300
Depozita Minimale: USD 100
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Chat live
 • Siguri e gjerë online
 • Easy navigation

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Lotus Asia Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në USD 100
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetje ndaj klientit e shkëlqyer
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Fakte Interesante
 • Quick registration

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable Verified
888 Tiger Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
10K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 88 FS
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë Promovime
 • 888 Tiger Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 70 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuse dhe promocione bujare
 • E thjeshtë në përdorim
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
 • Ka një kod promocional
 • Amazing welcome bonus
Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS deri në USD 150
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Transaksione të sigurta
 • Shumë oferta promocionale
 • Faqe miqësore për mobile
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Kazino Live

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • E thjeshtë në kontakt
Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Ka një kod promocional
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • Good reputation
Shqipëri
Cashable
Malina Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
84K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë Promovime
 • E thjeshtë në përdorim
 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Good navigability

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.