sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Rrotullimet Falas Saucify më të Mira
42

Saucify Rrotullime Falas

Rrotullimet Falas Saucify më të Mira

Shqipëri
Cashable
Drake Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 185 FS
Depozita Minimale: $ 75
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • E thjeshtë në përdorim
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
 • Pranon PayPal

Lojërat e Lejuara

Saucify Rrotullime Falas

Shqipëri
Cashable
Drake Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 125 FS
Depozita Minimale: $ 50
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime ekstra falas
 • Shumë oferta promocionale
 • Lojë kazino me ndarës letrash live
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Shqipëri
Cashable
Drake Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 65 FS deri në 19,5 USD
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 35 USD
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Faqe interneti e këndshme
 • Zgjedhje e mirë bonusesh

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Drake Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
178K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Ofron shumë promocione
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
Shqipëri
Cashable
This is Vegas Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
34K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100% deri në $350
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 10xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
Shqipëri
Cashable
Gossip Slots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 165 FS deri në 495 USD
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 150 USD
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
 • Probabilitete konkurruese
 • Quick and easy registration
 • Wide variety of live dealer games
Shqipëri
Cashable
Gossip Slots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 110 FS deri në 330 USD
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 100 USD
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përvojë e personalizuar
 • Ka një depozitë minimale të ulët
 • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
 • Lojëra Live
Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 25 CAD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Great website design
Shqipëri
Gossip Slots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 30 USD
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 100% Bilanci Përforcues
 • Faqe interneti e zhvilluar posaçërisht për mobile
 • Turne Emocionues
 • User-friendly website
Shqipëri
Cashable
Gossip Slots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 65 FS deri në 195 USD
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 60 USD
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Always helpful live chat support
 • Extensive FAQ
 • Wide variety of bonuses
Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 55 FS deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 22 CAD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e mira
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Faqe interneti dhe aplikacion i mirëmbajtur
 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 45 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Një shumëllojshmëri e madhe bonusesh çdo ditë të javës
Shqipëri
Cashable
Gossip Slots Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 45 FS deri në 135 USD
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 40 USD
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 185 FS
Depozita Minimale: USD 75
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagesat e shpejta
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
 • Siguri fantastike
 • Menu e pastër dhe e organizuar
Shqipëri
Cashable
This is Vegas Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
34K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 5 deri në $50
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $25
Bast: No
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 150 FS deri në USD 100
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Amazing welcome bonus
 • Kazino Live

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 125 FS
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Siguri fantastike
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 110 FS deri në USD 300
Depozita Minimale: USD 100
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Chat live
 • Siguri e gjerë online
 • Easy navigation

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Lotus Asia Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në USD 100
Depozita Minimale:
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetje ndaj klientit e shkëlqyer
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Fakte Interesante
 • Quick registration

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 70 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuse dhe promocione bujare
 • E thjeshtë në përdorim
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
 • Ka një kod promocional
 • Amazing welcome bonus
Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Big Dollar Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
189K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS deri në USD 150
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Transaksione të sigurta
 • Shumë oferta promocionale
 • Faqe miqësore për mobile
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Kazino Live

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • E thjeshtë në kontakt
Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Ka një kod promocional
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • Good reputation
Shqipëri
Cashable
Big Dollar Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
189K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 deri në 50
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale:
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
Shqipëri
Cashable
VipSlots Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë Promovime
 • E thjeshtë në përdorim
 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Good navigability
Shqipëri
Cashable
24Vip Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
9K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: 225% + 25 Free Spins on Cleopatras Coins
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Siguri fantastike
 • Opsione të mira pagese
 • Menu e pastër dhe e organizuar
 • Quick payouts
Shqipëri
Cashable
24Vip Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
9K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 140% deri në No Max + 20 Free Spins on Diamond Dragon
Depozita Minimale: USD 50
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • E thjeshtë për ta kontaktuar

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.