sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë SBtech më të Mira

Shqipëri
BetHard Casino
BetHard Casino
24K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: £/€10 (E-wallets), £/€5 (Credit/Debit Cards)
Tërheqje maksimale: All winnings that exceed £/€50,000 will be paid out in 10 monthly installments
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
Liçensë:
MGA MGA

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Uk Kumar License
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!