sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë SoftSwiss në Shqipëri 2022
34

SoftSwiss Kazinotë

Kazinoja më e mirë SoftSwiss në Shqipëri 2022

Cashable
30% Weekend Bonus at Stay Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Bonus: 30% deri në €200 Stay Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Lojra Live të Ofruara
 • Website optimizuar për Celular

SoftSwiss Kazinotë

Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at Loki Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Loki Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Online Që nga 2016
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Loki Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
75 FS Friday Deposit Bonus at Cleopatra Casino
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Friday Deposit Bonus: 75 FS deri në 75 FS Cleopatra Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
50% Monday Deposit Bonus at GoodMan Casino
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monday Deposit Bonus: 50% deri në €100 GoodMan Casino
Rishikim
€50 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
Cashable
50% Bonusi Ringarkohet at Yoju Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 200 Yoju Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 40 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
Cashable
50% Bonus Depozitave i Tretë at TrustDice Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €10000 TrustDice Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Cashable
10 FS Rrotullime Falas at Coinbet24 Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 FS deri në mBTC 10 Coinbet24 Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
mBTC 1 Depozita Minimale
32x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Lojrat Kazino më të mira

Lojërat e Lejuara

Reels Of Wealth Betsoft Good Girl Bad Girl Betsoft
Cashable
50% Deposit Bonus at Golden Star Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 50% deri në € 100 Golden Star Casino
Rishikim
€ 20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Program VIP
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Cashable
50% Deposit Bonus at QueenSpin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 50% deri në €200 QueenSpin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lojra Live të Ofruara
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Rulo të Larta VIP Klub
Cashable
25% Bonusi Ringarkohet at Samosa Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: 25% deri në €100 Samosa Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Lojra Live të Ofruara
Cashable
75% 4th Deposit Bonus at Arlekin Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.96/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 75% deri në €300 Arlekin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • 24/7 Live Suport
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

Lojërat e Lejuara

Book of Pyramids BGAMING Book Of Cats BGAMING
Cashable
25% Bonus Depozitave i Tretë at BetJungle Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në 12,500 INR BetJungle Casino
Rishikim
200 INR Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lojra Live të Ofruara
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Cashable
25% Bonus i Kthimit të Parave at Praise Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 25% deri në €100 Praise Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website optimizuar për Celular
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

BetPhoenix Casino ka hyrë në listën e zezë

500% Casino Bonus at BetPhoenix Casino

BetPhoenix Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Casino Bonus: 500% deri në $1500 BetPhoenix Casino
Rishikim
$50 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Siguruar me SSL kod
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Online më të mira
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Bonuset e mira
 • Website optimizuar për Celular

Euromoon Casino ka hyrë në listën e zezë

75% 3rd Deposit Bonus at Euromoon Casino

Euromoon Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
3rd Deposit Bonus: 75% deri në €1000 Euromoon Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 20 Depozita Minimale
33x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Uk Kumar License
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kazino Online më të mira
 • Program VIP
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Lojra të drejta i provuar
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Parklane Casino ka hyrë në listën e zezë

€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Parklane Casino

Parklane Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 200% Parklane Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Certifikata e Besimit
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Program VIP
 • Poker Turne të mëdha
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit

Casino Disco ka hyrë në listën e zezë

250% Bonus Depozitave i Tretë at Casino Disco

Casino Disco ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Tretë: 250% deri në €500+75FS Casino Disco
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
33x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Website optimizuar për Celular

Princess Win Casino Mbyllur

Princess Win Casino

Princess Win Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Princess Win Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Program VIP Besnik
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve

Megawins Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at Megawins Casino

Megawins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 110% Megawins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • RNG Certifikuar
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Casino Evolution Mbyllur

1btc Bonus i Mireseardhjes at Casino Evolution

Casino Evolution Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 1btc deri në 100% Casino Evolution
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
0,1 BTC Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme

Vegas To Macau Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at Vegas To Macau Casino

Vegas To Macau Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% Vegas To Macau Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Lojra të mëdha Celular
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Nuk kërkohet llogari
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë

Betstreak Casino Mbyllur

10% Bonus i Kthimit të Parave at Betstreak Casino

Betstreak Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 10% Betstreak Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
1x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Certifikata e Besimit
 • NetEnt Kazino Live
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Xhekpote Progresive
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • 24/7 Live Suport
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë

Play Vivid Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Play Vivid Casino

Play Vivid Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Play Vivid Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Në dispozicion në Celular
 • NetEnt Kazino Live
 • Lojrat Xhekpot
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Shpërblim i Sistemit
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Jubise Casino Mbyllur

€300 Bonus i Mireseardhjes at Jubise Casino

Jubise Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 200% Jubise Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Përdor kodin SSL
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Coin Palace Casino Mbyllur

1btc Bonus i Mireseardhjes at Coin Palace Casino

Coin Palace Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 1btc deri në 150% Coin Palace Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
0.05 BTC Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Opt-në e nevojshme.
 • Program VIP Besnik
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Live Chat në dispozicion

LimoPlay Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at LimoPlay Casino

LimoPlay Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% LimoPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Baste sportive
 • RNG Certifikuar
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino Fantastike Live

KissCasinos Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at KissCasinos

KissCasinos Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% KissCasinos
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Novomatik Lojra Elektronike

Crazy Casino Mbyllur

250% Bonus i Mireseardhjes at Crazy Casino

Crazy Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 250% deri në € 1000 Crazy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Themeluar në 2015, Crazy Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino Celular përfshira
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Cat Club Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Cat Club Casino

Cat Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Cat Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kazino Celular
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Uk Kumar License
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Promovimet javore për të kërkuar

Play Casino Mbyllur

€135 Bonus i Mireseardhjes at Play Casino

Play Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €135 deri në 135% Play Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Uk Kumar License
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Play Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Kazino Gati Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.