sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë Solid Gaming më të Mira

Shqipëri
Swift Casino
25K lojtarë

Liçensë:
DGA DGA
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: € 10
Tërheqje maksimale: EUR 5,000 per transaction, EUR 10,000 per month
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 3

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojra Live të Ofruara

Rrotullimet Falas Solid Gaming më të Mira

Shqipëri
Swift Casino
25K lojtarë

Liçensë:
DGA DGA
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100 + 50 Free Spins on Book of Dead
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • 24/7 Live Suport
 • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
 • Menu e pastër dhe e organizuar
 • Great bonuses and promotions

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj