sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Tain në Shqipëri 2022
7

Tain Kazinotë

Kazinoja më e mirë Tain në Shqipëri 2022

Norge Vegas Casino Mbyllur

5000sek Bonus i Mireseardhjes at Norge Vegas Casino

Norge Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 5000sek deri në 100% Norge Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 SEK Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Bonus pa Pagesë
 • Dizajni miqësor Celular
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino Fantastike Live
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici

Tain Kazinotë

Filtër

Betspace Casino Mbyllur

$150 Bonus i Mireseardhjes at Betspace Casino

Betspace Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 100% Betspace Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Dizajni miqësor Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Vendos baste €5 për raund
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

Staybet Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at Staybet Casino

Staybet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200% Staybet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€15 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Opsion per Lojrat Online
 • RNG Certifikuar
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Turne në Lojra
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

BetnGo Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at BetnGo Casino

BetnGo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% BetnGo Casino
Rishikim
€25 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Xhekpote Progresive
 • BetnGo Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

Naija Gaming Casino Mbyllur

100% Bonus i Mireseardhjes at Naija Gaming Casino

Naija Gaming Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100% Naija Gaming Casino
Rishikim
€5 Depozita Minimale
70xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Certifikata e Besimit
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Poker Turne të mëdha
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Gold Club Casino Mbyllur

Gold Club Casino

Gold Club Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Gold Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Baste sportive
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh

Suomi Vegas Casino Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at Suomi Vegas Casino

Suomi Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% Suomi Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Licenca UK
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • 24/7 Live Suport
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Gati për Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.