sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë The Art of Games në Shqipëri 2022
5

The Art of Games Kazinotë

Kazinoja më e mirë The Art of Games në Shqipëri 2022

Cashable
60% Weekend Deposit Bonus at Bet Realm Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Deposit Bonus: 60% Bet Realm Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
32x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Themeluar në 2013, Bet Realm Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Kazino Gati Celular

The Art of Games Kazinotë

Vegas Play Casino Mbyllur

€1 500 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Play Casino

Vegas Play Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €1 500 deri në 100% Vegas Play Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

Golden Glory Casino Mbyllur

$150 Bonus i Mireseardhjes at Golden Glory Casino

Golden Glory Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $150 deri në 150% Golden Glory Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Krenohet A App tunelit
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Opt-në e nevojshme.
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Kazino e re 2022

Royal Flamingo Casino Mbyllur

€800 Bonus i Mireseardhjes at Royal Flamingo Casino

Royal Flamingo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €800 deri në 200% Royal Flamingo Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Casino Venetian Mbyllur

200% Bonus i Mireseardhjes at Casino Venetian

Casino Venetian Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 200% Casino Venetian
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 25 Depozita Minimale
200x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.