sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë UltraPlay Gaming në Shqipëri 2022
3

UltraPlay Gaming Kazinotë

Kazinoja më e mirë UltraPlay Gaming në Shqipëri 2022

Skedina Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Skedina Casino

Skedina Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 50% Skedina Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
100x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Pikat e besnikërisë
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Shpërblim i Sistemit

UltraPlay Gaming Kazinotë

GoBetGo Casino Mbyllur

€50 Bonus i Mireseardhjes at GoBetGo Casino

GoBetGo Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 50% GoBetGo Casino
Rishikim
Depozita Minimale
12x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • GoBetGo Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Max konvertimit £ 1,000.

Ball2Win Casino Mbyllur

€900 Bonus i Mireseardhjes at Ball2Win Casino

Ball2Win Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €900 deri në 300% Ball2Win Casino
Rishikim
$30 Depozita Minimale
45x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Krenohet A App tunelit
 • RNG Certifikuar
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Kazino Online më të mira
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.