sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë Unicum më të Mira

Shqipëri
7slots Casino
Liçensë: No license available
Depozita Minimale: BRL 16
Tërheqje maksimale: BRL 75 000 per month
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1

Karakteristika

 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur

Bonuset Pa Depozitë Unicum më të Mira

Shqipëri
GoXbet Casino
27K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: No
Bast: 15x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pikat e besnikërisë

Lojërat e Lejuara

Rrotullimet Falas Unicum më të Mira

Shqipëri
GDFplay Casino
5K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në 100 FS
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Metoda të sigurta pagese
 • Një gamë e mirë teknikash pagese

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj