sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Viaden Gaming në Shqipëri 2022
4

Viaden Gaming Kazinotë

Kazinoja më e mirë Viaden Gaming në Shqipëri 2022

OceanBets Casino Mbyllur

€1 000 Bonus i Kthimit të Parave at OceanBets Casino

OceanBets Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: €1 000 deri në 50% OceanBets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • OceanBets Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Viaden Gaming Kazinotë

Betcirca Casino Mbyllur

$100 Bonus i Mireseardhjes at Betcirca Casino

Betcirca Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% Betcirca Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Program VIP Besnik
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Kazno Celular të mëdha
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Shpërblim i Sistemit

Company Casino Mbyllur

€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Company Casino

Company Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 200% Company Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
33x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licenca UK
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

MonacoAces Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at MonacoAces Casino

MonacoAces Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% MonacoAces Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$30 Depozita Minimale
35xb Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.