sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Rrotullimet Falas VIG më të Mira
27

VIG Rrotullime Falas

Rrotullimet Falas VIG më të Mira

Shqipëri
Cashable
Highway Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
154K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 350 FS
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 33x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Faqe e optimizuar për mobile
 • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
 • User-friendly website

Lojërat e Lejuara

VIG Rrotullime Falas

Shqipëri
Cashable
Highway Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
154K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 350 FS
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 33x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
 • Chat live
 • Ka oferta promocionale ditore
 • Shijoni shtimin e lojërave elektronike

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Highway Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
154K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 350 FS
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 33x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
 • Great bonuses and promotions
 • Lojëra Live

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Highway Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
154K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 350 FS
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 33x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Provoni lojra falas
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • E thjeshtë në përdorim
 • Reputacion i fortë online
 • ambient miqësor dhe argëtues

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Highway Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
154K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 350 FS
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 33x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • promocione fantastike
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • Lojëra Live

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
ComicPlay Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 300 FS
Depozita Minimale: USD 50
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • E thjeshtë në përdorim
 • Siguri fantastike
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
ComicPlay Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 250 FS
Depozita Minimale: USD 30
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Provoni lojra falas
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Bonuse Masive

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: USD 35
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Tërheqjet e Castit
 • Pagesat e shpejta
 • E përshtatshme për mobile
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Promocione bujare

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 75 FS
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 45 FS deri në $ 135
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • NetEnt Kazino Live
 • Live Chat në dispozicion
 • Vlera të Larta Promovimet
Shqipëri
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 280% deri në 280%
Depozita Minimale: $20 for BTC/ETH
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
ComicPlay Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 275% deri në $2750 + 50 Free Spins on Miami Jackpots
Depozita Minimale: $30
Bast: 33x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Kazino live e hapur
 • Seleksionim fantastik i videove elektronike
 • E disponueshme në ueb dhe mobile
Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 245% deri në USD 300 + 40 Free Spins on Cash Bandits 2
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Ka një kod promocional
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Easy withdrawal methods
 • Instant payment methods
Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 240% deri në USD 300 + 40 Free Spins on Bubble Bubble 2
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Aplikacion fantastik mobile
 • Good navigability
 • Operated by a trusted name
 • Simple and friendly design
Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në USD 20000 + 55 Free Spins on Egyptian Gold
Depozita Minimale: USD 1000
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
 • Bonuse të Denja Mirëseardhjeje
 • Lots of bonuses and promotions
Shqipëri
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 75 FS deri në 75FS
Depozita Minimale: $10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Website optimizuar për Celular

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
159K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 70 FS deri në USD 300
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Lucky Tiger Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
219K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Slots bonus: 290%
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Bonuset e mira
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Las Atlantis Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
150K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 270% deri në $ 300
Depozita Minimale: $10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
 • Shërbim ndaj klientit 24 orë
 • Pajtueshmëri mobile
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Rich Palms Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
69K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 250% deri në USD 500 + 50 Free Spins on Asgard
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Bonuse Masive
 • Chat-i live është i dispinueshëm
Shqipëri
Cashable
Rich Palms Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
69K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 170% deri në No Max + 30 Free Spins on Bubble Bubble 2
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat live
 • Kazino live e hapur
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • Gamë e mirë promocionesh
 • Good reputation
Shqipëri
Cashable
Rich Palms Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
69K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 150% deri në No Max + 40 Free Spins on Plentiful Treasure
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në krye të lojrave kryesore
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
 • Quick and easy registration
 • Quick payouts
Shqipëri
Cashable
Shazam Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
93K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në No Max
Depozita Minimale: $ 10
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
 • Përvojë Mobile e Mirë-Dizenjuar
 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
 • Opsione të mira pagese
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Shangri La Live Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 + 100 Free Spins on Book of Dead
Depozita Minimale: €20
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Baste sportive
 • 24/7 Live Suport
 • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Shazam Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
93K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Slots bonus: 333%
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj në desktop dhe mobile
 • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Siguri fantastike

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Shazam Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
93K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 300%
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Oferta e mirëseardhjes vjen me rrotullime elektronike falas
 • Siguri fantastike
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Shazam Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
93K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 260%
Depozita Minimale: $ 25
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Zgjedhje e mirë bonusesh
 • Aplikacion i këndshëm mobile
 • Një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave bingo dhe kazino

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.