sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Visionary iGaming në Shqipëri 2022
21

Visionary iGaming Kazinotë

Kazinoja më e mirë Visionary iGaming në Shqipëri 2022

Cashable
300% 3rd Deposit Bonus at Extra Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 300% deri në EUR 3000 Extra Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Kazno Celular të mëdha

Visionary iGaming Kazinotë

Cashable
250% Bonus i Mireseardhjes at Two Up Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 250% deri në $2500 Two Up Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Lojra Live të Ofruara
Cashable
110 FS Rrotullime Falas at Aussie Play Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 110 FS Aussie Play Casino
Rishikim
$ 10 Depozita Minimale
20x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Live LojëratKazino
Cashable
USD 25 Jo Depozit Bonus at BoVegas Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: USD 25 deri në $ 50 BoVegas Casino
Rishikim
Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
Cashable
245% Deposit Bonus at Red Dog Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 245% Red Dog Casino
Rishikim
$ 10 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Legend of Helios Reel Time Gaming
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at BetOnline Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $1000 BetOnline Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
30x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • BetOnline Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at Sports Betting Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në $1000 Sports Betting Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
40x Bast
Panama Panama Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Cashable
$600 Bonus i Mireseardhjes at Bodog Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $600 deri në 100% Bodog Casino
Rishikim
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Program Fitimprurës VIP
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Xhekpote Progresive
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Cashable
€200 3rd Deposit Bonus at 21 Dukes Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: €200 deri në 200% 21 Dukes Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Nisur në 2022
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
Cashable
100% Weekly Deposit Bonus at Joe Fortune Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekly Deposit Bonus: 100% deri në $150 Joe Fortune Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Certifikata e Besimit
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Kazino e shkëlqyer live
$1000 Bonus i Mireseardhjes at Casino 1920
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Casino 1920
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$21 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Kazino e shkëlqyer live

Sloto' Cash Casino ka hyrë në listën e zezë

400% Deposit Bonus at Sloto' Cash Casino

Sloto' Cash Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Deposit Bonus: 400% Sloto' Cash Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Krenohet A App tunelit
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • 24/7 Live Suport

Bovada Casino ka hyrë në listën e zezë

100% 2nd Deposit Bonus at Bovada Casino

Bovada Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
2nd Deposit Bonus: 100% deri në $1000 Bovada Casino
Rishikim
Depozita Minimale
25x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino e krijuar
 • Bovada Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojra të drejta i provuar
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave

7 Spins Casino Mbyllur

7 Spins Casino

7 Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme 7 Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Shtyrje Manuale
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Pajtueshmëri Celulare

Vietbet Casino Mbyllur

Vietbet Casino

Vietbet Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Vietbet Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ka Live Lojëra Kazino

GoWild Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at GoWild Casino

GoWild Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 150% GoWild Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Program VIP Besnik
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Loco Jungle Casino Mbyllur

$1557 Bonus i Mireseardhjes at Loco Jungle Casino

Loco Jungle Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $1557 deri në 300% Loco Jungle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino e krijuar
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Website optimizuar për Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
 • Pagesat e shpejta

Fairway Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Fairway Casino

Fairway Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Fairway Casino
Rishikim
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Certifikata e Besimit
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Fairway Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

Celtic Casino Mbyllur

€50 Bonus i Kthimit të Parave at Celtic Casino

Celtic Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: €50 deri në 50% Celtic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Uk Kumar License
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Gati për Celular

Castle Casino Mbyllur

£30 Bonuset tjera at Castle Casino

Castle Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonuset tjera: £30 Castle Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£30 Depozita Minimale
Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Optimizuar për Celular
 • Nisur në 2022
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Ace Live Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at Ace Live Casino

Ace Live Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150% Ace Live Casino
Rishikim
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
Costa Rica License Costa Rica License Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • RNG Certifikuar
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Ace Live Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.