sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë WGS Technology (Vegas Technology) në Shqipëri 2022
15

WGS Technology (Vegas Technology) Kazinotë

Kazinoja më e mirë WGS Technology (Vegas Technology) në Shqipëri 2022

Cashable
25% Bonus Depozitave i Tretë at Pala Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në $50 Pala Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
20x Bast
Jersey Jersey Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Jo Limite në Tërheqje

WGS Technology (Vegas Technology) Kazinotë

Cashable
$25 Jo Depozit Bonus at Scores Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: $25 deri në $25 Scores Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
No Depozita Minimale
20x Bast
Jersey Jersey Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Optimizuar për Celular
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Miami Club Casino ka hyrë në listën e zezë

85% Saturday Deposit Bonus at Miami Club Casino

Miami Club Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Saturday Deposit Bonus: 85% Miami Club Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Miami Club Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Miami Club Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

Red Stag Casino ka hyrë në listën e zezë

300% Match bonus at Red Stag Casino

Red Stag Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Match bonus: 300% deri në USD 600 Red Stag Casino
Rishikim
USD 25 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Kasino e madhe
 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • 24/7 Live Suport

Lojërat e Lejuara

Cool Bananas NextGen Gaming

Liberty Slots Casino ka hyrë në listën e zezë

$777 Bonus i Mireseardhjes at Liberty Slots Casino

Liberty Slots Casino ka hyrë në listën e zezë

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $777 deri në 100% Liberty Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kazino Celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Lojëra të mëdha Kazino

SlotsGalore Casino Mbyllur

SlotsGalore Casino

SlotsGalore Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme SlotsGalore Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Uk Kumar License
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • SlotsGalore Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Përkrahje për Live Cat
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Grand Vegas Casino Mbyllur

Grand Vegas Casino

Grand Vegas Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Grand Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

SuperSlots Mbyllur

SuperSlots

SuperSlots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme SuperSlots
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • Themeluar në 1997, SuperSlots është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Silver Dollar Casino Mbyllur

Silver Dollar Casino

Silver Dollar Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Silver Dollar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • NetEnt Kazino përfshin
 • Silver Dollar Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • RNG Certifikuar
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

English Harbour Casino Mbyllur

English Harbour Casino

English Harbour Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme English Harbour Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Uk Kumar License
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Millionaire.com Casino Mbyllur

Millionaire.com Casino

Millionaire.com Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Millionaire.com Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino Celular përfshira
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Golden Casino Mbyllur

Golden Casino

Golden Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Golden Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Golden Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Përkrahje për Live Cat
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

VIP Slots Mbyllur

€500 Bonus i Mireseardhjes at VIP Slots

VIP Slots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 200% VIP Slots
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Krenohet A App tunelit
 • VIP Slots kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Licenca UK
 • Kazino e re 2022
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave

Caribbean Gold Casino Mbyllur

Caribbean Gold Casino

Caribbean Gold Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Caribbean Gold Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Promovimet javore për të kërkuar

Crazy Slots Mbyllur

Crazy Slots

Crazy Slots Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Nuk ka bonuse të disponueshme Crazy Slots
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Kazino e re 2022
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Nuk kërkohet llogari
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Live LojëratKazino

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.