60

Yggdrasil Gaming Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse

43

Yggdrasil Gaming Kasinotë Online

60 Slote Online

Trego te gjitha

2 yggdrasil-gaming-casinos Kazino

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • EuroLotto Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bonuset e mira
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
EuroLotto CasinoEuroLotto Casino
Depozitë Minimale€20
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€100
 • Optimizuar për Celular
 • Siguruar me SSL kod
 • JoyCasino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
JoyCasinoJoyCasino
Depozitë Minimale€50
Bast30x
Kodi BonusitASKG-MBLR-SJDB
Bonus Depozitave të Lojës50%
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Siguruar me SSL kod
 • Betser Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Betser Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Nuk kërkohet llogari
Betser CasinoBetser Casino
Depozitë Minimale€20
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes10
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Certifikata e Besimit
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
PlayFortuna CasinoPlayFortuna Casino
Depozitë Minimale$25
Bast45xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë$200
 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bonuset e mira
Vera&Juan CasinoVera&Juan Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes100%
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Licenca UK
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
Mr Green CasinoMr Green Casino
Depozitë Minimale$10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë$50
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Program VIP Besnik
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Software provuara te drejta
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
EuroSlots CasinoEuroSlots Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë3000sek
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Online më të mira
 • NetEnt Kazino Live
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
SpilleAutomaterSpilleAutomater
Depozitë Minimale200 NOK
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë5000nok
 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Xhekpote Progresive
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Kasyno CasinoKasyno Casino
Depozitë Minimale€10
Bast45x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€25
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Casino Metropol ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Casino MetropolCasino Metropol
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast10x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€190
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kazino e krijuar
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Dublinbet Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Dublinbet CasinoDublinbet Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas-
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
Kaboo CasinoKaboo Casino
Depozitë Minimale100 SEK
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë2000sek
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Kazino Celular përfshira
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
Portomaso CasinoPortomaso Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Kthimit të Parave€3 500
 • Një Casino e re në 2019
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Siguruar me SSL kod
 • Funksion Live Chat
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
7Red Casino7Red Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
BastNo
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave të Lojës$250
 • Optimizuar për Celular
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Lucky 31 CasinoLucky 31 Casino
Depozitë Minimale€20
Bast1x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonusi Ringarkohet€100
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino Fantastike Live
 • Promovimet javore për të kërkuar
 • Gati për Celular
BetClic CasinoBetClic Casino
Depozitë Minimale€10
Bast60xb
Kodi BonusitMONDAY
Bonusi Ringarkohet€50
 • Një Casino e re në 2019
 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
bwin Casinobwin Casino
Depozitë Minimale€10
Bast1x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas200
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Opt-në e nevojshme.
 • 100% Bilanci Përforcues
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
Argo CasinoArgo Casino
Depozitë Minimale€100
Bast40xb
Kodi BonusitHIGHROLLER
Bonus Depozitave të Lojës1btc
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Baste sportive
 • Opt-në e nevojshme.
 • Programi Besnik
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Pagesat e shpejta
Casino ExtraCasino Extra
Depozitë Minimale€10
Bast30x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë€200
 • Përdor kodin SSL
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Website optimizuar për Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
Finlandia CasinoFinlandia Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë€200
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Programi Besnik
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Polder CasinoPolder Casino
Depozitë Minimale€10
Bast35xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€198.60
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e krijuar
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Licenca UK
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Kërkesa e ulët e basteve
Betn1 CasinoBetn1 Casino
Depozitë Minimale€20
Bast40xb
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€1 000
 • Përdor kodin SSL
 • Online Që nga 1999
 • Opt-në e nevojshme.
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Expekt CasinoExpekt Casino
Depozitë Minimale£20
Bast40x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë£150
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Live Cat
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Uk Kumar License
 • Kazino e krijuar
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Royaal CasinoRoyaal Casino
Depozitë Minimale€10
Bast
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus i Mireseardhjes€250
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Uk Kumar License
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • SunMaker Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Kazino e shkëlqyer live
SunMaker CasinoSunMaker Casino
Depozitë Minimale€1 000
Bast40x(d+b)
Kodi BonusitPRO1000
Bonus i Rulotës së Lartë€1 000
 • Optimizuar për Celular
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Certifikata e Besimit
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Kazino Online më të mira
 • Mbështetje Njohurish
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Casino HeroesCasino Heroes
Depozitë Minimale£10
Bast20x(d+b)
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Dytë£50
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino e krijuar
 • Licenca UK
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Ka Novomatiks
ComeOn CasinoComeOn Casino
Depozitë MinimaleNuk kërkohet
Bast35x
Kodi BonusitOKTOBERFEST25
Bonuset tjera25%
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • NetEnt Kazino Live
 • Lojra Live të Ofruara
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Mbështetje Njohurish
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Monte Carlo CasinoMonte Carlo Casino
Depozitë Minimale£8
Bast40xd
Kodi BonusitNuk kërkohet
Bonus Depozitave i Tretë£250
 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Gati për Celular
Betfinal CasinoBetfinal Casino
Depozitë Minimale€10
Bast20x
Kodi BonusitNuk kërkohet
Rrotullime Falas-
 

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.