sq
sq en
Yggdrasil Gaming

Rrotullimet Falas Yggdrasil Gaming më të Mira

EuroLotto Casino
EuroLotto Casino Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: €25 Bast: 40xb Skadon Më: No expiration date Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Përkrahje për Live Cat
 • Website optimizuar për Celular

Yggdrasil Gaming Rrotullime Falas

20 Rrotullime Falas at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
25 FS Rrotullime Falas at Mr Green Casino
Mr Green Casino Cashable Rrotullime Falas: 25 FS
Depozitë Minimale: No Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
50 Rrotullime Falas at Zig Zag 777 Casino
Zig Zag 777 Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 50BLINGED
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
50 FS Rrotullime Falas at Zig Zag 777 Casino
Zig Zag 777 Casino Cashable Rrotullime Falas: 50 FS
Depozitë Minimale: €10 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 50GRIF
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
50 Rrotullime Falas at Vegas Bet365 Casino
Vegas Bet365 Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: £10 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
25 FS Rrotullime Falas at RioBet Casino
RioBet Casino Cashable Rrotullime Falas: 25 FS
Depozitë Minimale: €10 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GONZO25
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim

Lojërat e Lejuara

Gonzos Quest NetEnt
70 FS Rrotullime Falas at RioBet Casino
RioBet Casino Cashable Rrotullime Falas: 70 FS
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim

Lojërat e Lejuara

Joker Strike Quickspin
10 Rrotullime Falas at Shadow Bet Casino
Shadow Bet Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 35x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Provoni lojra falas
25 Rrotullime Falas at SveaCasino
SveaCasino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
10 Rrotullime Falas at SveaCasino
SveaCasino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kërkesa e ulët e basteve
20 Rrotullime Falas at Unique Casino
Unique Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Dizajni miqësor Celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
50 Rrotullime Falas at Betspin Casino
Betspin Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €50 Bast: 25xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: SUPER
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
30 Rrotullime Falas at Betspin Casino
Betspin Casino Cashable Rrotullime Falas: 30
Depozitë Minimale: €25 Bast: 45xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 9DEC
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Funksion Live Chat
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Gati për Celular
30 Rrotullime Falas at Betspin Casino
Betspin Casino Cashable Rrotullime Falas: 30
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: STAR
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Baste sportive
 • Opt-në e nevojshme.
 • Ka Novomatiks
20 Rrotullime Falas at Betspin Casino
Betspin Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: JADE
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Betspin Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më i larti Albania Kazino
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
10 Rrotullime Falas at Betspin Casino
Betspin Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: €100 Bast: 25xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: JACKTWIN
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
285 Rrotullime Falas at GDFplay Casino
GDFplay Casino Cashable Rrotullime Falas: 285
Depozitë Minimale: $ 5 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kasino e madhe
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
50 Rrotullime Falas at Sir Jackpot Casino
Sir Jackpot Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
200 Rrotullime Falas at bwin Casino
bwin Casino Cashable Rrotullime Falas: 200
Depozitë Minimale: €10 Bast: 1x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Lojra të mëdha Celular
 • Nuk kërkohet llogari
 • Live Chat në dispozicion
200 Rrotullime Falas at SpilleAutomater
SpilleAutomater Cashable Rrotullime Falas: 200
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
25 Rrotullime Falas at SpilleAutomater
SpilleAutomater Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: FS on Vikings Go Wild
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Kazino Gati Celular
20 Rrotullime Falas at SpilleAutomater
SpilleAutomater Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lojrat Scratchcard
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kazino Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Live LojëratKazino
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino Celular përfshira
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Software provuara te drejta
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • RNG Certifikuar
 • Shtyrje Manuale
 • Programi Besnik
 • Kazno Celular të mëdha
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
20 Rrotullime Falas at Monte Carlo Casino
Monte Carlo Casino Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shumë Promovime
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Licenca UK
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Kazino Online më të mira
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.