sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Kazinotë Zonelock më të Mira

Shqipëri
Jujubet Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 10
Tërheqje maksimale: EUR 5000
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
 • Rrotullime Falas: 1

Karakteristika

 • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Rrotullimet Falas Zonelock më të Mira

Shqipëri
Jujubet Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 20 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 32x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Pagim i Shpejtë
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Faqe miqësore për mobile

Ofrues të Tjerë Softueresh

rival playtech egt igt novomatic microgaming amatic-industries netent play-n-go genesis-gaming betsoft playson isoftbet nextgen-gaming merkur real-time-gaming wms pragmatic-play red-tiger-gaming habanero amaya greentube blueprint-gaming yggdrasil-gaming quickspin sa-gaming thunderkick big-time-gaming elk-studios push-gaming 1x2gaming aristocrat

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj