sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Filtër

12 Adresë Bingo Për lojtarët e rinj

Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Amber Spins Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 100 + 50 Free Spins on Starburst
The offer will expire in:
29
D
:
09
H
:
02
M
:
59
S
Depozita Minimale: GBP 10
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • Shumë opsione pagese për të zgjedhur
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • E thjeshtë në kontakt
 • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Bonnie Bingo Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 10 + 50 Free Spins on Starburst
The offer will expire in:
29
D
:
09
H
:
02
M
:
59
S
Depozita Minimale: GBP 10
Bast: 4x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumëllojshmëri e madhe promocionesh dhe bonusesh në ofertë
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
 • Lojëra Live
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Pizazz Bingo Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
24K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 10 + 50 Free Spins on Starburst
Depozita Minimale: GBP 10
Bast: 4x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • E përshtatshme për mobile
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Good navigability
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Quality Bingo Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Liçensë:
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 25 FS + 2500 Bingo Tickets
The offer will expire in:
29
D
:
09
H
:
02
M
:
59
S
Depozita Minimale: GBP 10
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Ofron bingo falas
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Promocione bujare
 • Lojëra Live
Shqipëri
Cashable
MarsBet Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
1K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 200
Depozita Minimale: € 10
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Bonus i mirë mirëseardhje
Shqipëri
Cashable
Mint Bingo Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
56K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 10 + 50 Free Spins on Starburst
The offer will expire in:
29
D
:
09
H
:
02
M
:
59
S
Depozita Minimale: GBP 10
Bast: 4x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Fakte Interesante
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • User-friendly website
Shqipëri
Cashable
Dolce Vita Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 500
Depozita Minimale: EUR 30
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Provoni lojra falas
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Metoda të sigurta pagese
Shqipëri
Cashable
Golden Park Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
23K lojtarë

Liçensë:
ES License ES License
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 200
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 80x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Live Chat në dispozicion
 • Vlera të Larta Promovimet
Shqipëri
Cashable
TodoSlots Casino
Editors' rating: 5.35/10
User reviews
Liçensë:
ES License ES License
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 200
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 80x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Bonuset e mira
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Shqipëri
Cashable
Dolce Vita Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 220% deri në EUR 1000
Llojet bonuseve: Për lojtarët e rinj
Depozita Minimale: EUR 100
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Shumë Promocione
 • Few payment options
Shqipëri
Cashable
Dolce Vita Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 210% deri në EUR 700
Llojet bonuseve: Për lojtarët e rinj
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
Shqipëri
Cashable
Dolce Vita Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 50% deri në EUR 200
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 0x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Brand i mirë-njohur
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Seleksionim fantastik i videove elektronike
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.