sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Kazinoja më e mirë Adresë Bingo në Shqipëri 2023
119

Adresat e Bingos

Kazinoja më e mirë Adresë Bingo në Shqipëri 2023

Shqipëri
Linebet Casino
Linebet Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 1
Tërheqje maksimale: Not Limited for EUR
Rishikim

Bonuset

 • Bonus i Mireseardhjes: 1
Liçensë:
Curacao Curacao

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • 24/7 Live Suport
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur

Adresat e Bingos

Klasifikimi Best Adresat e Bingos
 • Best Adresat e Bingos
 • New Adresat e Bingos

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Pronar
  • Zenbet
  • Zecure Gaming Limited
  • YUSI N.V.
  Liçensë
  Shqipëri
  Leovegas Casino
  Leovegas Casino
  173K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: €3000
  Rishikim
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e madhe për të gjithë
  Shqipëri
  VDCasino
  VDCasino
  223K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €1
  Tërheqje maksimale: 10, 000 TL per transaction
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Lojra Live të Ofruara
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Shqipëri
  BlueChip Casino
  BlueChip Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR/USD 20
  Tërheqje maksimale: Daily up to EUR/USD 10000, Weekly up to EUR/USD 10000, Monthly up to EUR/USD 25000
  Rishikim
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Siguri e gjerë online
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
  • Above average withdrawal limit
  • Great website design
  Shqipëri
  Bonus Bingo Casino
  Bonus Bingo Casino
  1K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: $25
  Tërheqje maksimale: $2500 weekly
  Rishikim
  Liçensë: No license available

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  Shqipëri
  Mint Bingo Casino
  Mint Bingo Casino
  56K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: GBP 5
  Tërheqje maksimale: Unlimited for UK
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Metoda të shumta Depozitave
  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
  • Opsione të mira pagese
  Shqipëri
  Amber Spins Casino
  Amber Spins Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: GBP 5
  Tërheqje maksimale: Unlimited for UK
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Programi Besnik
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Promovimet javore për të kërkuar
  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Quality Bingo Casino
  Quality Bingo Casino
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: GBP 5
  Tërheqje maksimale: Unlimited for UK
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • 24 Orë Koha e Tërheqjes
  • Bonus i Rifreskuar Javor
  • Mënyra e ofruar pa instalim
  • Chat-i live i hapur 24/7
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  Shqipëri
  Bonnie Bingo Casino
  Bonnie Bingo Casino
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: GBP 5
  Tërheqje maksimale: Unlimited for UK
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Lojrat Kazino më të mira
  • Shpërblim i Sistemit
  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  Shqipëri
  MarsBet Casino
  MarsBet Casino
  1K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €5
  Tërheqje maksimale: €10000 per day
  Rishikim
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Metoda të sigurta pagese
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • E thjeshtë në kontakt
  Shqipëri
  Bingo Besties Casino
  Bingo Besties Casino
  35K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: For UK players no limit, for other players £10,000 per month, £5,000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Dizajni miqësor Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Licenca UK
  Shqipëri
  Cheeky Bingo Casino
  Cheeky Bingo Casino
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Yay Bingo Casino
  Yay Bingo Casino
  33K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: For UK players no limit, for other players £10,000 per month, £5,000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Moon Bingo Casino
  Moon Bingo Casino
  162K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Pink Casino
  Pink Casino
  257K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Rrotullime Falas: 1
  Liçensë:
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Uk Kumar License
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Rosy Bingo Casino
  Rosy Bingo Casino
  139K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: Not Stated
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  The Sun Bingo Casino
  The Sun Bingo Casino
  1.5M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: 10,000 GBP single withdrawal
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney

  Karakteristika

  • Kërkesat e ulëta për baste
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Kazino e krijuar
  • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Ka Live Lojëra Kazino
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Shqipëri
  Slots Magic Casino
  Slots Magic Casino
  8K lojtarë

  Liçensë:
  SE license SE license
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €/£/$ 10
  Tërheqje maksimale: €/£/$ 10,000 Monthly
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  SE license SE license
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Excellent games & customer service, great on mobile - $name is the casino others are compared to është kazino të tjerët janë në krahasim me
  Shqipëri
  Dabber Bingo Casino
  Dabber Bingo Casino
  18K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: Not Limited
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Winorama Casino
  Winorama Casino
  36K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Tërheqje maksimale: € 15000 per month
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  • Jo Depozit Bonus: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Blighty Bingo Casino
  Blighty Bingo Casino
  126K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: For UK players no limit, for other players £10,000 per month, $5,000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  West Casino
  West Casino
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 20
  Tërheqje maksimale: EUR 2000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  MGA MGA

  Karakteristika

  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Ofron lojëra për të gjithë llojet e lojtarëve
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • MGA license
  • Skrill, Neteller
  • Website supports many languages
  Shqipëri
  OhMyZino Casino
  OhMyZino Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Tërheqje maksimale: EUR 1000
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 1
  Liçensë:
  Curacao Curacao

  Karakteristika

  • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
  • Crypto Payments
  • Esports betting
  • Lojëra Live
  • Many payment methods
  • Modern website
  Shqipëri
  Spins Royale Casino
  Spins Royale Casino
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: GBP 5
  Tërheqje maksimale: Unlimited for UK
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Provoni lojra falas
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Shumë lojëra bingo dhe elektronike
  • ambient miqësor dhe argëtues
  Shqipëri
  Blush Bingo Casino
  Blush Bingo Casino
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Depozita Minimale: GBP 5
  Tërheqje maksimale: Unlimited for UK
  Rishikim
  Liçensë:
  UKGC UKGC

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Provoni lojra falas
  • Gamë e gjerë valutash
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  Shqipëri
  Cupcake Bingo Casino
  Cupcake Bingo Casino
  6K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Give Back Bingo Casino
  Give Back Bingo Casino
  7K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Lippy Bingo Casino
  Lippy Bingo Casino
  28K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Jo Limite në Tërheqje
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Big Tease Bingo Casino
  Big Tease Bingo Casino
  4K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £5
  Tërheqje maksimale: For UK players no limit, for other players £10,000 per month, £5,000 per week
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino Celulare më të mira
  • Uk Kumar License
  Shqipëri
  Mummies Bingo Casino
  Mummies Bingo Casino
  1K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Depozita Minimale: £10
  Tërheqje maksimale: No maximum limit
  Rishikim

  Bonuset

  • Bonus i Mireseardhjes: 2
  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kasino e madhe
  • Optimizuar për Celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Jo Limite në Tërheqje

  Finding the best results for you

  Latest user comments about casinos

  • Denmark Viveka
   8.3 /10
   I Vlerësuar: 2023-12-04
   Cashalot Casino Rishikim

   Ato ofrojnë tërheqje të shpejta dhe të besueshme. Unë i kam marrë gjithmonë paratë e mia brenda 24 orëve nga bërja e një kërkese për tërheqje.

  • Germany Matthias
   10 /10
   I Vlerësuar: 2023-12-04
   Rocket Play Casino Rishikim

   Kazinoja më e mirë ndonjëherë... Bonuse të shkëlqyera, lojëra të shkëlqyera dhe pagesa të shpejta dhe shumë opsione depozitash.

  • Lithuania Minde
   1 /10
   I Vlerësuar: 2023-12-04
   Verde Casino Rishikim

   Ne Verde kam deponuar nga SKRILL, fitimet i kam futur ne SKRILL, por gjendja akoma tregon parate e mia, nuk e kuptoj, dokumentet jane te miratuara, por ne histori pagesa nuk leviz, thote e pakompletuar. mbështetja thotë se prisni deri në 5 ditë

  • Poland Matias777
   10 /10
   I Vlerësuar: 2023-12-04
   Slottica Casino Rishikim

   Unë rekomandoj shumë këtë kazino. Ju mund të fitoni shumë dhe pagesa arrin shpejt në llogarinë tuaj dhe është shumë e lehtë për t'u përdorur.

  • Denmark Montello
   8.3 /10
   I Vlerësuar: 2023-11-27
   Cashalot Casino Rishikim

   Kazinoja ofron vazhdimisht një sërë bonusesh dhe promovimesh. Një volte è necessario followere il pagamento se le vincite sono grandi. Ma per il resto, tutto è fantastico.

  • Denmark Hubert
   8.4 /10
   I Vlerësuar: 2023-11-27
   Cashalot Casino Rishikim

   Ekipi mbështetës është i gatshëm të ndihmojë në çdo kohë. Profesionalizmi dhe miqësia e stafit meritojnë vlerësim.

  • Denmark Cambio
   8.2 /10
   I Vlerësuar: 2023-11-27
   Cashalot Casino Rishikim

   Il casino si preoccupa della sicurezza e della rezervttazza. Jam i sigurt se financat dhe informacionet e mia personale janë të mbrojtura.

  • Richard
   10 /10
   I Vlerësuar: 2023-11-27
   Haz Casino Rishikim

   Program i shkëlqyer VIP. Shpërblime më të mëdha, kthim më i mirë parash. Definitivisht më shumë lojëra për të zgjedhur. Asgjë negative deri tani. Kazino vërtet e shkëlqyer.

  • Slovakia Dundo
   10 /10
   I Vlerësuar: 2023-11-20
   Nine Casino Rishikim

   Një kazino e shkëlqyer me shumë aktivitete argëtuese dhe bonuse të rregullta javore! Rekomandohet shumë për këdo që kërkon argëtim!

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!