sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

117 Crash Gambling Site Bonuset e Mirëseardhjes

Nëse dëshironi të luani Crash Gambling Site fitimprurës online, atëherë Bonus i Mireseardhjes është zgjedhja më e mirë për ju. Albania-bonusesfinder.com ka përpiluar për ju një listë të Jo Depozit Bonus, Bonus i Mireseardhjes, Rrotullime Falas për Crash Gambling Site.

Klasifikimi Best Crash Gambling Site Bonuset e Mirëseardhjes
 • Best Crash Gambling Site Bonuset e Mirëseardhjes
 • New Crash Gambling Site Bonuset e Mirëseardhjes
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  Stake Casino
  749K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në USD 1000
  Depozita Minimale: USD 50
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 50
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Ka shumë opsione të lojërave elektronike
  • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
  • Always helpful live chat support
  Shqipëri
  Bitcoincasino.io
  239K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 4000
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Many payment methods
  Shqipëri
  Wild Casino
  305K lojtarë

  Liçensë:
  Panama Panama
  Bonus i Mireseardhjes: 250% deri në $ 1000
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Panama Panama
  Depozita Minimale: $ 20
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  FortuneJack Casino
  10K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: No deposit
  Bast: No wager

  Karakteristika

  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Instant payment methods
  • The casino is Bitcoin-friendly
  Shqipëri
  Slottica Casino
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 30FS
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  RioBet Casino
  31K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 15 FS deri në 15 FS
  Depozita Minimale: No
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: No
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  • Rrotullime falas pa depozitë
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
  Shqipëri
  1xBet Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100%
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 5x

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
  Shqipëri
  1xBet Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300
  Depozita Minimale: €10
  Bast: х35
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Bast: х35

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Punon në xhekpote progresive!
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Krenohet A App tunelit
  Shqipëri
  King Billy Casino
  209K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në USD 500 + 100 Free Spins
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Rrotullime ekstra falas
  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Seleksionim i gjerë lojërash
  • Siguri fantastike
  Shqipëri
  Joo Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 1000 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
  • Ofron shumë promocione
  • Bank transfers available

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  VAVADA Casino
  123K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në No Max
  Depozita Minimale: EUR 1
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 1
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  Shqipëri
  Nine Casino
  70K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 150
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  22BET Casino
  137K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 300
  Depozita Minimale: EUR 1
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 1
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Paketë fantastike e mirëseardhjes
  • Punon në xhekpote progresive!
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  Shqipëri
  RioBet Casino
  31K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: EUR 500 deri në 100%
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35xb

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  BitStarz Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100 EUR deri në 100 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Shumë Promovime
  • Lojrat Kazino më të mira
  Shqipëri
  BETiBET Casino
  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100%
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Bast: 7x(d+b)

  Karakteristika

  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Provoni lojra falas
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Shqipëri
  5Gringos Casino
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 500 FS
  Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Ka Live Lojëra Kazino
  Shqipëri
  1WIN Casino
  15K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 500% deri në USD 850
  Depozita Minimale: USD 170
  Bast: Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 170
  Bast: Not stated

  Karakteristika

  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • Bonus bujar i depozitës së parë
  Shqipëri
  Winz.io Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 300 FS
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 USD
  Bast: 0x

  Karakteristika

  • E përshtatshme për mobile
  • Rregullatorë të Besuar
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  Shqipëri
  BC.Game Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 270% deri në 2000 USD
  Depozita Minimale: 30 USD
  Bast: 500x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 30 USD
  Bast: 500x

  Karakteristika

  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • Good selection of betting markets
  Shqipëri
  Slottica Casino
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 200 %
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 15
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Lojëra xhekpoti të rregullta
  • Siguri e gjerë online
  • E disponueshme në ueb dhe mobile
  • Easy navigation
  Shqipëri
  BC.Game Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 180% deri në BCD 20000
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 10
  Bast: 1x

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • ambient miqësor dhe argëtues
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Shqipëri
  MyStake Casino
  38K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në € 200
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino Celular
  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Plotësisht Kazino pa instalim
  • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
  Shqipëri
  FortuneJack Casino
  10K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 110 % deri në 1,5 BTC
  Depozita Minimale: 0,001 BTC
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 0,001 BTC
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Beautiful design
  Shqipëri
  Golden Star Casino
  51K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 1000 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Pranohen bitcoin
  • Kazino Live
  • Many currencies available
  Shqipëri
  Oshi Casino
  33K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në EUR 600 + 150 Free Spins on Aztec Magic Deluxe
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 45x

  Karakteristika

  Shqipëri
  Casoo Casino
  24K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 25x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 25x

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Pikat e besnikërisë
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  Shqipëri
  BetWinner Casino
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 300 EUR
  Depozita Minimale: 10 EUR
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 10 EUR
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  1xBit Casino
  5K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 1 BTC
  Depozita Minimale: 1mBTC
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: 1mBTC
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Cryptocurrencies accepted
  • Edit Bet
  • Kazino Live
  Shqipëri
  Slottica Casino
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100%
  Depozita Minimale: EUR 80
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 80
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Shtyrje Manuale
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • promocione fantastike
  • Zgjedhje e mirë bonusesh
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!