sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kazinoja më e mirë Kripto Kazino në Shqipëri 2022
89

Kazinotë kripto

Kazinoja më e mirë Kripto Kazino në Shqipëri 2022

Shqipëri
Cashable
Richprize Casino
Editors' rating: 8.37/10
User reviews
5K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 100% deri në € 1000
Depozita Minimale: € 500
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Kazinotë kripto

Sipas monedhave
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Bitcoin
 • Peercoin
 • Novacoin
 • Dash
 • Tether
 • Ethereum Classic
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • USD Coin
 • Binance Coin
Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Kazinotë kripto
  • Best Kazinotë kripto
  • New Kazinotë kripto
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Cashable
  Bitcoincasino.io
  Editors' rating: 6.97/10
  User reviews
  239K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100FS
  Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
  Depozita Minimale: €15
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Casino Intense
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  64K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 20 FS
  Depozita Minimale:
  Bast: 150x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  • Faqe interneti e këndshme
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  Shqipëri
  Cashable
  Stay Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  21K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Weekend Bonus: 30% deri në €200
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Lojra Live të Ofruara
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  RooBet Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  65K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • RNG Certifikuar
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Program VIP
  • Xhekpote Progresive
  Shqipëri
  Cashable
  22BET Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  137K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €300
  Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
  Depozita Minimale: €1
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Cashable
  King Billy Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  209K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Weekend Deposit Bonus: 25% deri në €/$ 100
  Depozita Minimale: €/$ 50
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Cashable
  Joo Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Monday Bonus: 40% deri në EUR 100
  Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Stake Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  749K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Kazino Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Cashable
  Syndicate Casino
  Editors' rating: 6.44/10
  User reviews
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 100% deri në €225
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Ofruesve të ndryshme Software
  Shqipëri
  Cashable
  IceBet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  9K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 20% + 70 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 75
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • E thjeshtë në përdorim
  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Shqipëri
  Cashable
  Winstoria Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 50% + 60 Free Spins on Big Bass Bonanza
  Depozita Minimale: EUR 150
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Funksion Live Chat
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  • Lojë kazino me ndarës letrash live
  Shqipëri
  Cashable
  Crashino Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 100 FS
  Depozita Minimale: $ 10
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • E thjeshtë në përdorim
  • ambient miqësor dhe argëtues
  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  • Menu e pastër dhe e organizuar
  Shqipëri
  Cashable
  FoggyStar Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 50 % deri në BTC 1
  Llojet bonuseve: Për lojtarët e rinj
  Depozita Minimale: USDT 20
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Pagim i Shpejtë
  • Live LojëratKazino
  • E thjeshtë në përdorim
  • Lojëra elektronike dhe tryeze
  Shqipëri
  Cashable
  Bitdreams Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 200% deri në EUR 100 + 100 Free Spins on Aztec Magic
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Shumë elektronike
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Opsione të mira pagese
  Shqipëri
  Cashable
  BitDice Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në BTC 1
  Depozita Minimale: $ 10
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojrat Kazino më të mira
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Cat Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  38K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 50FS
  Depozita Minimale:
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Programi Besnik
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Casitsu Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Sunday Deposit Bonus: 50% deri në €/$100 + 50 Free Spins on Yak Yeti and Roll
  Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
  Depozita Minimale: €/$20
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  • Bonuset e mira

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  GoodMan Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  16K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Monday Deposit Bonus: 50% deri në €100
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: €50
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Shqipëri
  Cashable
  Yoju Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  23K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 200
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  Shqipëri
  Cashable
  Dazard Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Wednesday Bonus: 50 FS
  Depozita Minimale: EUR 40
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Optimizuar për Celular
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Kërkesa e ulët e basteve
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  Mad Money Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  14K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Match bonus: 200% deri në EUR 250 + 50 Free Spins on Gates of Olympus
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Cashable
  TrustDice Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €10000
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Lojra Live të Ofruara
  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  Shqipëri
  Cashable
  Fight Club Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €200
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Cashable
  888Starz Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 25% deri në € 450
  Depozita Minimale: € 15
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • 24/7 Live Cat
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  BitKingz Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  13K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Wednesday Bonus: 50% deri në € 1000
  Depozita Minimale: € 100
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  Paripesa Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 25% deri në € 450
  Depozita Minimale: € 15
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Casino-Z
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  39K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • 24/7 Live Cat
  • Optimizuar për Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  • Lojra Live të Ofruara
  Shqipëri
  Cashable
  Casino4u Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 25% deri në €200
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 60x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Optimizuar për Celular
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  Shqipëri
  Cashable
  Abo Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  8K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Friday Bonus: 50% deri në € 300
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Bonus i mirë mirëseardhje

  Lojërat e Lejuara

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.