sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Filtër

16 Shkarko Kazinonë Për lojtarët e rinj

Shqipëri
Slots Plus Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 20 FS
Depozita Minimale:
Bast: 70x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: 10 USD deri në 200 USD
Depozita Minimale: No
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Beautiful design
 • Easy withdrawal methods
 • Multiple payment options
 • No deposit bonus
Shqipëri
Red Stag Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
216K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Jo Depozit Bonus: 10 USD deri në 10 USD
Depozita Minimale: No
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bonus Mirëseardhjeje Pa Depozitë
 • Nuk kërkohet depozitë
 • Huge variety of payment methods
Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 70 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuse dhe promocione bujare
 • E thjeshtë në përdorim
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
 • Ka një kod promocional
 • Amazing welcome bonus
Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Ka një kod promocional
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • Good reputation
Shqipëri
Cashable
Golden Euro Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
39K lojtarë

Liçensë:
Antigua Antigua
Jo Depozit Bonus: USD 10 deri në $ 50
Depozita Minimale:
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
Shqipëri
Slots Heaven Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
5K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 200 FS deri në 200 FS
Depozita Minimale: $/€20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Bonus bujar mirëseardhjeje në bingo
 • Fast payments
 • Modern website
Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 125% deri në USD 625
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Chat-i live i hapur 24/7
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
 • Instant play
 • Kazino Live
Shqipëri
Cashable
Desert Nights Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
40K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150% deri në EUR 500
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Shërbim ndaj klientit 24 orë
 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Fakte Interesante
Shqipëri
Vegas Casino Online
Editors' rating: 6.44/10
User reviews
98K lojtarë

Liçensë: No license available
Jo Depozit Bonus: 50 USD deri në 50 USD
Depozita Minimale: No
Bast: 70x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
 • Bonus bujar mirëseardhjeje në bingo
 • Oferta argëtuese të lojërave elektronike
Shqipëri
Cashable
iNetBet Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
11K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: $10
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Cashable
Golden Lady Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
45K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 85 FS deri në EUR 135
Depozita Minimale:
Bast: 75x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Ofron shumë promocione
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • Menu e pastër dhe e organizuar
Shqipëri
Cashable
iNetBet Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
11K lojtarë

Liçensë: No license available
Jo Depozit Bonus: 10 USD deri në 50 USD
Depozita Minimale: No
Bast: 15x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Bonus Mirëseardhjeje Pa Depozitë
 • Easy navigation
 • Instant play
Shqipëri
Cashable
Vegas2Web Casino
Editors' rating: 5.96/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë: No license available
Bonus i Mireseardhjes: 350% deri në USD 300
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Live LojëratKazino
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
Shqipëri
Cashable
Vegas2Web Casino
Editors' rating: 5.96/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë: No license available
Deposit Bonus: 350% deri në USD 300
Llojet bonuseve: Për lojtarët e rinj
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat-i live i hapur 24/7
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
 • Good navigability
Shqipëri
Cashable
Vegas2Web Casino
Editors' rating: 5.96/10
User reviews
2K lojtarë

Liçensë: No license available
2nd Deposit Bonus: 300% deri në USD 300
Llojet bonuseve: Për lojtarët e rinj
Depozita Minimale: USD 10
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime ekstra falas
 • E thjeshtë në përdorim
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Chat live
 • Quick payouts

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.