sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Filtër

31 Shkarko Kazinonë Rrotullime Falas

Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Rrotullime Falas: 30 FS deri në 6 USD/ EUR
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Great website design
Shqipëri
Cashable
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
User reviews
739K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Rrotullime Falas: 60 FS
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Shumë oferta promocionale
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Kazino për lojë të menjëhershme
Shqipëri
Cashable
Free Spin Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: USD 25
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Faqe interneti e këndshme
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
This is Vegas Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
34K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100% deri në $350
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 10xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
Shqipëri
Cashable
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
166K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 20 FS
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Siguri fantastike
 • Opsione fleksibël pagese
Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 25 CAD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë
 • Great website design
Shqipëri
Cashable
Irish Luck Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 253 deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 50 USD
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Oferta argëtuese të lojërave elektronike
 • Easy navigation
 • Great bonuses and promotions
Shqipëri
Cashable
Superior Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
14K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 77 FS deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: Not stated
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Rregullatorë të Besuar
 • Easy withdrawal methods

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 55 FS deri në Not stated
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 22 CAD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e mira
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Faqe interneti dhe aplikacion i mirëmbajtur
 • Shumë loëra elektronike të disponueshme
Shqipëri
Cashable
Mandarin Palace Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
25K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 45 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Një shumëllojshmëri e madhe bonusesh çdo ditë të javës
Shqipëri
Slots Plus Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
8K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 20 FS
Depozita Minimale:
Bast: 70x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
This is Vegas Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
34K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 5 deri në $50
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $25
Bast: No
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Cashable
Lotus Asia Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 100 FS
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Seleksionim fantastik i opsioneve të pagesës

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
888 Tiger Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
10K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 88 FS
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë Promovime
 • 888 Tiger Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 70 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuse dhe promocione bujare
 • E thjeshtë në përdorim
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
 • Ka një kod promocional
 • Amazing welcome bonus
Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Big Dollar Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
189K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 60 FS deri në $ 100
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: $ 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Siguruar me SSL kod
 • Dizajni miqësor Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Lucky Creek Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
330K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Ka një kod promocional
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • Good reputation
Shqipëri
Cashable
Big Dollar Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
189K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 deri në 50
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale:
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
Shqipëri
Cashable
Mega Casino
Editors' rating: 6.37/10
User reviews
512K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Rrotullime Falas: 20
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: €20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Optimizuar për Celular
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Funksion Live Chat
Shqipëri
Cashable
iNetBet Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
11K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 100 FS
Depozita Minimale: $10
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Cashable
Golden Lady Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
45K lojtarë

Liçensë: No license available
Rrotullime Falas: 85 FS deri në EUR 135
Depozita Minimale:
Bast: 75x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Ofron shumë promocione
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • Menu e pastër dhe e organizuar
Shqipëri
Cashable
Bella Vegas Casino
Editors' rating: 5.89/10
User reviews
23K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: $ 20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
Cashable
Jupiter Club Casino
Jupiter Club Casino ka hyrë në listën e zezë
We have not rated closed casinos
User reviews
13K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 33 deri në 33
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Shtyrje Manuale
 • Kazino Gati Celular
Cashable
Jupiter Club Casino
Jupiter Club Casino ka hyrë në listën e zezë
We have not rated closed casinos
User reviews
13K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 25
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Jupiter Club Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Cashable
Jupiter Club Casino
Jupiter Club Casino ka hyrë në listën e zezë
We have not rated closed casinos
User reviews
13K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 25
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
Cashable
Titan Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
We have not rated closed casinos
User reviews
22K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Rrotullime Falas: 60 FS
Depozita Minimale: USD 20
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • Good reputation
 • Many payment methods
Shqipëri
Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 400 EUR/ USD
Depozita Minimale: 20 EUR/ USD
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Slots Heaven Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
5K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 200 FS deri në 200 FS
Depozita Minimale: $/€20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Bonus bujar mirëseardhjeje në bingo
 • Fast payments
 • Modern website
Shqipëri
Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Deposit Bonus: 5 FS deri në 5 EUR/ USD
Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
Depozita Minimale: 20 EUR/ USD
Bast: 3x, 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Skemë besnikërie
 • Opsion i shkëlqyer i lojërave të njohura elektronike
 • Beautiful design

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.