sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Filtër

560 Shkarko Kazinonë Bonuset e Mirëseardhjes

Shqipëri
Cashable
Lucky Red Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
66K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $4000 deri në 400%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $35
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $4000 deri në 400%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 40x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Funksion Live Chat
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Shqipëri
Cashable
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
166K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €500
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $3000 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Kazino Online më të mira
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ka Novomatiks
Shqipëri
Cashable
Sloto' Cash Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
83K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojrat Scratchcard
 • 24/7 Live Suport
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $2777 deri në 277%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Optimizuar për Celular
 • Vendos baste €5 për raund
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $2,777 deri në 277%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Shqipëri
Cashable
Desert Nights Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
40K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $2550 deri në 250%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $25
Bast: 35x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Desert Nights Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Ka Novomatiks
Shqipëri
Cashable
888 Casino
Editors' rating: 7.08/10
User reviews
6.3M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: €140 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €20
Bast: 30xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Xhekpote Progresive
 • Filloni nga 10 €
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Shqipëri
Cashable
888 Casino
Editors' rating: 7.08/10
User reviews
6.3M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast: No
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
Shqipëri
Cashable
PokerStars Casino
Editors' rating: 7.08/10
User reviews
1.3M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 600 USD/EUR/GBP/CAD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 10 USD/EUR/GBP/CAD
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë oferta promocionale
 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Opsione pagese për t'iu përshtatur çdo lojtari
 • Fast payments
Shqipëri
Cashable
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
User reviews
739K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $100
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
Springbok Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
840K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 1500r deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 25 R
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • 24/7 Live Suport
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Shqipëri
Cashable
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
166K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 500% deri në 500%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Kazno Celular të mëdha
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Live LojëratKazino
 • Mbështetje Njohurish
Shqipëri
Cashable
Free Spin Casino
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
54K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 250 % deri në Not stated
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 25 USD
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Extensive FAQ
 • Fantastic user experience
 • Variety of games
Shqipëri
Cashable
EUcasino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
33K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: $1500 deri në 150%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - EUcasino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Shqipëri
Cashable
Royal Vegas Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
144K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast: 70xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Shqipëri
Cashable
William Hill Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
665K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 300 EUR/GBP/USD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 10 EUR/GBP/USD
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Shqipëri
Cashable
Slots Capital Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
21K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1375 deri në 275%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: $20
Bast: 30x(d+b)
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizajni miqësor Celular
 • Lojrat Xhekpot
 • Jo Limite në Tërheqje
Shqipëri
Cashable
Gaming Club Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
109K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Kahnawake Kahnawake
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 50xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Shqipëri
Cashable
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
166K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €40
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Tërheqja Pa Limit
 • Pajtueshmëri Celulare
Shqipëri
Cashable
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
166K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €40
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Filloni nga 10 €
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Shqipëri
Cashable
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
166K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në €50
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: € 20
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
Shqipëri
Cashable
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
166K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në € 300
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: € 50
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Shqipëri
Cashable
Gaming Club Casino
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
109K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Kahnawake Kahnawake
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €350
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: €10
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
Shqipëri
Cashable
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
166K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €2000
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: € 500
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Shqipëri
Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 400 EUR/ USD
Depozita Minimale: 20 EUR/ USD
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Shqipëri
Cashable
Casino.com
Editors' rating: 6.64/10
User reviews
Liçensë:
AAMS AAMS
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1000 USD
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Menu e pastër dhe e organizuar

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cashable
Exclusive Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
30K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 200%
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale:
Bast: 40xb
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino Online më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Lehtësisht i Navigueshëm

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.