sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Kazinoja më e mirë Shkarko Kazinonë në Shqipëri 2023
363

Shkarko Kasino

Kazinoja më e mirë Shkarko Kazinonë në Shqipëri 2023

Shqipëri
Cashable
888 Casino
Editors' rating: 7.08/10
User reviews
6.3M lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
5th Deposit Bonus: 30% deri në €350
Depozita Minimale: €10
Bast: 3x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pikat e besnikërisë
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino e krijuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Lundrim i thjeshtë në faqe

Shkarko Kasino

Filter by:
Payment Methods
Pronar
 • Zenbet
 • Zecure Gaming Limited
 • YUSI N.V.
Liçensë
 • RO License
 • ES License
 • SE license
 • GR License
 • КРАИЛ
 • BGC
 • AT License
 • BG License
 • CZ License
 • DGA
 • EE License
 • AAMS
 • MX License
 • RS License
 • SK License
 • MGA
 • UKGC
 • Gibraltar
 • Curacao
 • Nigeria
 • Isle of Man
 • Kahnawake
 • Jersey
 • Alderney
 • Swiss License
 • Antigua
 • LV License
 • Costa Rica License
 • Pagcor
 • Panama
 • CEZA
 • HUPIS
 • HU License
 • Montenegro License
 • Portugal License
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Shkarko Kasino
  • Best Shkarko Kasino
  • New Shkarko Kasino
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Cashable Verified
  PokerStars Casino
  Editors' rating: 7.08/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 600 USD/EUR/GBP/CAD
  Depozita Minimale: 10 USD/EUR/GBP/CAD
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbi 999 Lojëra Kazino
  • Online Që nga 2015
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Certifikata e Besimit
  • Programi Besnik
  • Max konvertimit £ 1,000.
  • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Cashable
  Europa Casino
  Editors' rating: 6.94/10
  User reviews
  739K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 50 FS
  Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Dizajni miqësor Celular
  • RNG Certifikuar
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Shqipëri
  Bet365 Casino
  Editors' rating: 6.89/10
  User reviews
  976K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • Kazino e madhe për të gjithë
  • Certifikata e Besimit
  • Lojrat Scratchcard
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Kazino Celular përfshira
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • Rulo të Larta VIP Klub
  Shqipëri
  Cashable
  Sloto' Cash Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  83K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 400%
  Llojet bonuseve: Deposit Bonus
  Depozita Minimale: $20
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Krenohet A App tunelit
  • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • 24/7 Live Suport
  Shqipëri
  Cashable
  Free Spin Casino
  Editors' rating: 6.71/10
  User reviews
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Wednesday Bonus: 165 % deri në Not stated
  Depozita Minimale: 90 USD
  Bast: 30x, 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • Dizajni miqësor Celular
  • Jo Baste në rrotullime falas
  • Opt-në e nevojshme.
  • RNG Certifikuar
  • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
  • $name very own VIP program rewards loyal gamers appropriately programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  Shqipëri
  Cashable
  Gaming Club Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  109K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Kahnawake Kahnawake
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €350
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • Siguruar me SSL kod
  • $name mobile casino offering NetEnt Touch kazino celular ofruar Prekja NetEnt
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • Poker Turne të mëdha
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Novomatik Lojra Elektronike
  • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
  Shqipëri
  Cashable Verified New
  Royal Vegas Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  144K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 50 FS deri në 50 FS
  Depozita Minimale: No deposit
  Bast: 70x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Provoni lojra falas
  • Shumë Promovime
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Jo Limite në Tërheqje
  • 24/7 Live Suport
  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  Shqipëri
  Cashable
  Casino X
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  166K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 20 FS
  Depozita Minimale: EUR 5
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përdor kodin SSL
  • Optimizuar për Celular
  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Program VIP Besnik
  • Lojëra të mëdha Kazino
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
  Shqipëri
  Cashable Verified
  William Hill Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  665K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 300 EUR/GBP/USD
  Depozita Minimale: 10 EUR/GBP/USD
  Bast: 40xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Lojra të mëdha Celular
  • Kazino e shkëlqyer live
  • 24/7 Live Suport
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
  Shqipëri
  Cashable
  Casino.com
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  Liçensë:
  AAMS AAMS
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Deposit Bonus: 5 FS deri në 5 EUR/ USD
  Llojet bonuseve: Deposit Bonus Rrotullime Falas
  Depozita Minimale: 20 EUR/ USD
  Bast: 3x, 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Dizajni miqësor Celular
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
  • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
  • Paketa bujare të mirëseardhjes
  • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
  Shqipëri
  Verified
  Vegas Casino Online
  Editors' rating: 6.44/10
  User reviews
  98K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Jo Depozit Bonus: 50 USD deri në 50 USD
  Depozita Minimale: No
  Bast: 70x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Licencat me bazë të BE-së
  • NetEnt Kazino Live
  • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
  • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
  • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
  • Pagesat e shpejta
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Shqipëri
  Cashable
  Lincoln Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  275K lojtarë

  Liçensë: No license available
  5th Deposit Bonus: 100% deri në $1000
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
  • Në krye të lojrave kryesore
  • Në dispozicion në Celular
  • RNG Certifikuar
  • Program VIP
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Përkrahje për Live Cat
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Shqipëri
  Cashable
  Mega Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  512K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonusi Ringarkohet: $100 deri në 100%
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: 20
  Bast: 30xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • Më e madhe Kazino Celular
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Novomatik Lojra Elektronike
  Shqipëri
  Party Casino
  Editors' rating: 6.37/10
  User reviews
  1.3M lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Tërheqjet pakufizuar
  • Kazno Celular të mëdha
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
  • Mbështetje Njohurish
  • Kazino Fantastike Live
  Shqipëri
  Cashable
  BetVoyager Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  1K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100%
  Depozita Minimale: €25
  Bast: 35x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Siguruar me SSL kod
  • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
  • Kazino Online më të mira
  • Kazino Celular përfshira
  • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
  • $name very own VIP program rewards loyal gamers appropriately programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
  Shqipëri
  Cashable
  Zig Zag 777 Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 70 % deri në 500 EUR
  Llojet bonuseve: Deposit Bonus
  Depozita Minimale: 200 EUR
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Licencat me bazë të BE-së
  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
  • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
  • Kazino e shkëlqyer live
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Shqipëri
  Cashable New
  BetUS Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Refer a Friend Bonus: 300 % deri në USD 6000
  Depozita Minimale:
  Bast: Not stated
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Cat
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Pajtueshmëri Celulare
  • $name offers the best Microgaming casino bonus ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
  • Pagesat e shpejta
  Shqipëri
  Cashable
  Paradise 8 Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  25K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Kthimit të Parave: 30%
  Llojet bonuseve: Bonus i Kthimit të Parave
  Depozita Minimale:
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Pikat e besnikërisë
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Certifikata e Besimit
  • Lojra të mëdha Celular
  • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
  • Shpërblim i Sistemit
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  Shqipëri
  Cashable
  Miami Club Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  282K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Saturday Deposit Bonus: 85%
  Depozita Minimale: $25
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kohë e shkurtër e tërheqjes
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • $name offers the best Microgaming casino bonus ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Excellent games & customer service, great on mobile - $name is the casino others are compared to është kazino të tjerët janë në krahasim me
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
  Shqipëri
  Cashable
  Lion Slots Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  3K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në €/$ 50
  Llojet bonuseve: Bonus i Kthimit të Parave
  Depozita Minimale: €/$ 25
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
  • Shtyrje Manuale
  • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
  • Më i larti Shqipëri Kazino Online
  • Website optimizuar për Celular
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  Shqipëri
  Cashable Verified
  Bodog Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  38K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: $600 deri në 100%
  Depozita Minimale:
  Bast: 25x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
  • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
  • 24/7 Live Cat
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Program Fitimprurës VIP
  • Numër i madh i ofruesve të lojrave
  • Xhekpote Progresive
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Cashable
  Old Havana Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  13K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Kthimit të Parave: 20%
  Llojet bonuseve: Bonus i Kthimit të Parave
  Depozita Minimale: $150
  Bast:
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
  • Ekselent në desktop, më mirë në celular
  • Certifikata e Besimit
  • Chat Live në dispozicion 24/7
  • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
  • Rulo të Larta VIP Klub
  • Bibliotekë e madhe e caktuar
  Shqipëri
  Cashable
  Mandarin Palace Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  25K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150 % deri në 750 CAD/ USD
  Depozita Minimale: 20 CAD/ USD
  Bast: 60x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Licencat me bazë të BE-së
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Kazino Celulare më të mira
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • NetEnt Kazino përfshin
  • Themeluar në 2009, Established in $year, $name is one of the biggest and most popular online casinos është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  • $name very own VIP program rewards loyal gamers appropriately programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
  • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Irish Luck Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Match bonus: 165 % deri në Not stated
  Depozita Minimale: 45 USD
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Online Që nga 2008
  • Kazino Celulare më të mira
  • Siguruar me SSL kod
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Program VIP Besnik
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
  • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
  Shqipëri
  Cashable
  Superior Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  14K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Rrotullime Falas: 77 FS deri në Not stated
  Llojet bonuseve: Rrotullime Falas
  Depozita Minimale: Not stated
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
  • Opsion per Lojrat Online
  • Uk Kumar License
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
  • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
  • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Domgame Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  9K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 185 %
  Llojet bonuseve: Deposit Bonus
  Depozita Minimale: 75 USD
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
  • Disa xhekpote lokale NetEnt
  • Themeluar në 2010, Established in $year, $name is one of the biggest and most popular online casinos është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  • Pajtueshmëri Celulare
  • Përzgjedhje e mirë e lojrave
  • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
  • Kërkesa e ulët e basteve
  • Përkrahje për Live Cat
  Shqipëri
  Slots Plus Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  8K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në 400%
  Depozita Minimale: $20
  Bast: 50x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
  • Program Fitimprurës VIP
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Poker Turne të mëdha
  • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
  • 0-24 Afati Tërheqjes
  Shqipëri
  Verified User Choice
  Sun Palace Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  33K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Jo Depozit Bonus: 20 USD deri në 20 USD
  Llojet bonuseve: Jo Depozit Bonus
  Depozita Minimale: No deposit
  Bast: 70xb
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
  • Kazino Celulare më të mira
  • Siguruar me SSL kod
  • Pagim i Shpejtë
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  • Lojra të Tipit Vegas
  • Përkrahje për Live Cat
  Shqipëri
  Cashable
  Springbok Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  840K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus Depozitave i Tretë: 50 % deri në 5000 ZAR
  Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
  Depozita Minimale: 20 ZAR
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Krenohet A App tunelit
  • $name have scrapped wagering requirements in full, with no max win! kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • RNG Certifikuar
  • Dhoma e Kazinosë Live
  • $name mobile offers NetEnt Touch games celular ofron NetEnt Prek lojra
  • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • Vlera të Larta Promovimet

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.